Największy konflikt na gali FAME MMA 16 przeniesie się do oktagonu już 5 listopada. Adrian "Polak" Polański zmierzy się z Patrykiem "Patrykos" Domke. Który z zawodników ma większe szanse na zwycięstwo? Czy Adrian Polak zrewanżuje się redaktorowi FAME NEWS za spoliczkowanie na konferencji?

Zakłady bukmacherskie Polak vs Patrykos FAME MMA 16

Zakłady bukmacherskie na walkę Polak vs Patrykos dostępne są w firmie Betclic (sprawdź kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Polak vs Patrykos znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Kursy Polak vs Patrykos

Kursy na Polak vs Patrykos, czyli który z zawodników jest faworytem starcia? Bukmacherzy nie dają nawet najmniejszych szans Patrykowi Domke. Kurs na jego zwycięstwo to aż 3,50, natomiast triumf Adriana Polaka został oszacowany na 1,22. 

Typy Polak vs Patrykos

Adrian Polak jest jednym z najbardziej doświadczonych zawodników w federacji FAME MMA. Walczy w niej od samego początku, a jego poprzednie spiny z Ferrarim w dużej mierze przyczyniły się do tego, że teraz każdą galę ogląda kilkaset tysięcy osób. Patrykos do świata freak-fightów dołączył w 2021 roku. Na gali FAME MMA 9 debiutował z Pawłem Sikorą, przegrywając jednak po jednogłośnej decyzji sędziów. Na trzynastce pokonał po wyrównanej walce Kubę Posta. Przed nim jak do tej pory najtrudniejsze zadanie. Polak z pewnością będzie mega zmotywowany. Na cage'u i w wywiadach dawał do zrozumienia, że nie daruje Patrykosowi tego, że poniżył go przed wszystkimi podczas face to face na pierwszej konferencji. Jego bilans w MMA nie jest spektakularny (4 wygrane i 3 porażki), ale biorąc pod uwagę poprzednie pojedynki, to przegrał on tylko raz z Maksymilianem Wiewiórką w ostatnich sześciu walkach.

Zobacz także: karta walk FAME MMA 16

Patrykos nie pokazał do tej pory nic specjalnego w swoich dwóch walkach na FAME i ciężko uwierzyć w to, że znacząco się rozwinął od ostatniego pojedynku z Kubą Postem. Ma on co prawda przewagę wzrostu, ale w zasadzie to jego jedyny atut. Pytanie tylko, czy choroba Adriana Polaka, z powodu której nie przyszedł na ostatni face to face z Patrykosem wpłynęła na jego ogólne samopoczucie i kondycję przed galą. Naszym zdaniem nie będzie to jednak miało żadnego znaczenia. Adrian Polak niejednokrotnie udowadniał, że potrafi się bić z mocnymi przeciwnikami, a do takich Patrykos nie należy, dlatego nasz typ na ten pojedynek to zwycięstwo Adriana Polaka przez KO, TKO lub poddanie po kursie 2,25.

SPRAWDŹ TYPY NA POZOSTAŁE WALKI