Mariusz "Hejter" Słoński w swojej kolejnej walce zmierzy się z Amadeuszem "Ferrari" Roślikiem. W tym starciu bukmacherzy mają swojego zdecydowanego faworyta, jednak czy rzeczywiście jeden z zawodników nie ma kompletnie szans na wygraną?

Zakłady bukmacherskie Hejter vs Ferrari FAME MMA 16

Zakłady bukmacherskie na walkę Hejter vs Ferrari dostępne są w firmie Betclic (sprawdź kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

 

 

Zakłady na walkę Hejter vs Ferrari znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Kursy Hejter vs Ferrari

Kursy na Hejter vs Ferrari, czyli który z zawodników jest faworytem tego starcia? Bukmacherzy w tym pojedynku nie dają Hejterowi żadnych szans. Ferrari jest największym faworytem na całej karcie walk gali FAME MMA 16. Kurs na jego wygraną wynosi zaledwie 1,10, z kolei triumf Słońskiego został oszacowany na 5,25.

Typy Hejter vs Ferrari

Typy na Hejter vs Ferrari, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Typując tę walkę trzeba pamiętać, że Ferrari od dłuższego czasu zmaga się z poważnymi kontuzjami. Kilka miesięcy temu doznał poważnego urazu dłoni, a później stopy. Te czynniki z pewnością wpłyną na jego dyspozycję. Hejter natomiast zapewnia, że obecne przygotowania potraktował niezwykle poważnie i będzie najlepiej przygotowany w karierze. Obaj zawodnicy posiadają dość chaotyczny styl walki, więc ciężko wyrokować jak może potoczyć się pojedynek.

Zobacz także - karta walk FAME MMA 16

Naszym typem na to starcie jest to, że walka potrwa powyżej 1,5 rundy. Zarówno Hejter jak i Ferrari należą do eksplozywnych, ale i twardych oraz wytrzymałych zawodników. Wydaje się też, że Ferrari przez swoje kontuzje nie będzie forsował tempa. Do takiego typu zachęca też kurs, który na Betclic wynosi 2,60.