Mariusz „Hejter” Słoński w swojej kolejnej walce zmierzy się z Amadeuszem „Ferrari” Roślikiem. W tym starciu bukmacherzy mają swojego zdecydowanego faworyta, jednak czy rzeczywiście jeden z zawodników nie ma kompletnie szans na wygraną?

Zakłady bukmacherskie Hejter vs Ferrari FAME MMA 16

Zakłady bukmacherskie na walkę Hejter vs Ferrari dostępne są w firmie Betclic (sprawdź kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

 

 

Zakłady na walkę Hejter vs Ferrari znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Kursy Hejter vs Ferrari

Kursy na Hejter vs Ferrari, czyli który z zawodników jest faworytem tego starcia? Bukmacherzy w tym pojedynku nie dają Hejterowi żadnych szans. Ferrari jest największym faworytem na całej karcie walk gali FAME MMA 16. Kurs na jego wygraną wynosi zaledwie 1,10, z kolei triumf Słońskiego został oszacowany na 5,25.

Typy Hejter vs Ferrari

Typy na Hejter vs Ferrari, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Typując tę walkę trzeba pamiętać, że Ferrari od dłuższego czasu zmaga się z poważnymi kontuzjami. Kilka miesięcy temu doznał poważnego urazu dłoni, a później stopy. Te czynniki z pewnością wpłyną na jego dyspozycję. Hejter natomiast zapewnia, że obecne przygotowania potraktował niezwykle poważnie i będzie najlepiej przygotowany w karierze. Obaj zawodnicy posiadają dość chaotyczny styl walki, więc ciężko wyrokować jak może potoczyć się pojedynek.

Zobacz także – karta walk FAME MMA 16

Naszym typem na to starcie jest to, że walka potrwa powyżej 1,5 rundy. Zarówno Hejter jak i Ferrari należą do eksplozywnych, ale i twardych oraz wytrzymałych zawodników. Wydaje się też, że Ferrari przez swoje kontuzje nie będzie forsował tempa. Do takiego typu zachęca też kurs, który na Betclic wynosi 2,60.

Sprawdź pozostałe typy FAME MMA 16

Typy: Marta "Martirenti" Rentel vs Wiktoria "Wiki" Jaroniewska
Typy: Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk vs Filip "Filipek" Marcinek
Typy: Szymon "Szymool" Besser vs Dawid "MrDzinold" Rzeźnik
Typy: Patryk "Patrykos" Domke vs Adrian "Polak" Polański
Typy: Mateusz "Matt Meknife" Janusz vs Krystian "Krycha" Wilczak
Typy: Patryk "Bandura" Bandurski vs Alan "Braveheart" Kwieciński
Typy: Jacek "Muran" Murański vs Robert "Sutonator" Pasut
Typy: Radosław "Wiejski Koks" Paszka vs Natan "Bóg Estetyki" Marcoń
Typy: Marcin Dubiel vs Mateusz "Tromba" Trąbka