Na gali FAME MMA 16 mamy kilka debiutanckich pojedynków. Jednym z nich jest starcie Szymona "Szymool" Bessera z Dawidem "MrDzinold" Rzeźnikiem. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tej walce? Czy streamer Twitcha pokona twórcę internetowego z YouTuba?

Zakłady bukmacherskie Szymool vs MrDzinold FAME MMA 16

Zakłady bukmacherskie na walkę Szymool vs MrDzinold dostępne są w firmie Betclic (sprawdź kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Szymool vs MrDzinold znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Kursy Szymool vs MrDzinold

Kursy na Szymool vs MrDzinold, czyli który z zawodników jest faworytem tego pojedynku? Zdaniem bukmachera Betclic będzie to jedno z bardziej jednostronnych starć na gali FAME MMA 16. Kurs na wygraną MrDzinolda to 1,25, z kolei triumf Szymoola został oszacowany na 3,30.

Typy Szymool vs MrDzinold

Pomiędzy streamerami nie ma konfliktu. Na konferencjach wielokrotnie podkreślali, że chcą dać dobrą walkę dla swoich fanów. Ta jest dość ciężka do wytypowania. Obaj debiutują i nie za wiele wiemy o ich przygotowaniach, chociaż FAME MMA wypuściło ostatnio film, na którym przez siedem minut można zobaczyć Szymoola podczas treningu. To, co można wywnioskować po tym krótkim materiale to niezbyt dobra kondycja. Nie o dzisiaj wiadomo, że Szymool prowadzi imprezowy tryb życia i w ciągu kilku tygodni ciężko jest nadrobić kilkaset spalonych papierosów i setki litrów alkoholu.

Zobacz także: karta walk FAME MMA 16

MrDzinold również nie może się pochwalić sportowym trybem życia, ale w przeszłości miał styczność z koszykówką. Nie wiemy wiele o jego technice i formie, gdyż streamer nie chwali się tym zbytnio na swoich transmisjach i w mediach społecznościowych. Mamy jednak przeczucie, że kondycyjnie wypada podobnie, jak Szymool. Przewagą Dawida Rzeźnika jest natomiast wzrost. Dzinold mierzy 190 centymetrów, a Szymool 183. Ciężko jest nam wytypować zwycięzcę, mimo iż bukmacher mocno faworyzuje MrDzinolda. W związku z tym stawiamy, że pojedynek nie zakończy się decyzją sędziów. Jeśli panowie kondycyjnie wytrzymają pierwszą rundę, to im dalej w las, tym będzie gorzej. Obalenie przy skrajnym wyczerpaniu raczej będzie oznaczać szybki koniec dla jednego z nich. 

Sprawdź typy na pozostałe walki