W walce wieczoru gali FAME MMA 16 zobaczymy dwóch niezwykle popularnych influencerów. Mateusz "Tromba" Trąbka zmierzy się z Marcinem Dubielem. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Tromba vs Dubiel FAME MMA 16

Zakłady bukmacherskie na walkę Tromba vs Dubiel dostępne są w firmie Betclic (sprawdź kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Tromba vs Dubiel znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Kursy Tromba vs Dubiel

Kursy na Tromba vs Dubiel, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Bukmacherzy wystawiając kursy na pojedynek Tromba vs Dubiel najprawdopodobniej kierowali się doświadczeniem zawodników w klatce, bowiem faworytem jest Marcin Dubiel. Kurs na jego wygraną wynosi 1,55, a z kolei triumf Tromby został oszacowany na 2,20.

Typy Tromba vs Dubiel

Typy na Tromba vs Dubiel, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Bez wątpienia Marcin Dubiel jest znacznie bardziej doświadczony. Były członek Team X na swoim koncie ma już cztery walki, z których wygrał dwie. Co istotne, z każdym pojedynkiem Dubiel pokazuje, że posiada coraz wyższe umiejętności. W ostatnim starciu zaprezentował niezwykłą wytrzymałość i dobrą kondycję. To właśnie dzięki temu pokonał Kacpra Błońskiego w pojedynku bez limitu czasowego. Tromba jak na razie zawalczył tylko raz. Na gali FAME MMA 14 wygrał z Gimperem.

Zobacz także - karta walk FAME MMA 16

Naszym zdaniem szanse w tej walce rozkładają się w stosunku 50 na 50. Dubiel jest bardziej doświadczony, jednak Tromba w drugiej rundzie pojedynku z Gimperem pokazał, że mimo krótkiego stażu treningowego posiada bardzo wysokie umiejętności. W naszym typowaniu postawimy na Mateusza Trąbkę. Jeśli były członek Ekipy Friza poczynił takie postępy jak przed pierwszą walką to powinien wypunktować rywala. Do takiego typu z pewnością zachęca kurs, który na Betclic wynosi 2,20.