Na gali FAME MMA 16 zobaczymy dwóch debiutujących miłośników siłowni. Radosław "Wiejski Koks" Paszka zmierzy się z Natanem "Bóg Estetyki" Marconiem. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Wiejski Koks vs Natan Marcoń FAME MMA 16

Zakłady bukmacherskie na walkę Wiejski Koks vs Natan Marcoń dostępne są w firmie Betclic (sprawdź kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Wiejski Koks vs Natan Marcoń znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Kursy Wiejski Koks vs Natan Marcoń

Kursy na Wiejski Koks vs Natan Marcoń, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Bukmacherzy w tym pojedynku nie dają praktycznie żadnych szans Marconiowi. Wiejski Koks jest jednym z  największych faworytów na całej karcie walk FAME MMA 16. Kurs na jego wygraną wynosi zaledwie 1,22, a z kolei triumf Natana Marconia został oszacowany na 3,50.

Typy Wiejski Koks vs Natan Marcoń

Typy na Wiejski Koks vs Natan Marcoń, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Ciężko typować walkę debiutantów. Mało wiemy o ich przygotowaniach do pojedynku, gdyż niechętnie dzielą się tym na swoich mediach społecznościowych i w wywiadach. Na oficjalnym kanale FAME MMA nie pojawił się także filmik pokazujący, chociażby dzień treningowy któregokolwiek z nich. Wiemy jednak, że obaj od dłuższego czasu trenują na siłowni. Dłuższy staż ma jednak Wiejski Koks, który pierwsze ciężary zaczął podnosić ponad 12 lat temu. Może mieć to przełożenie na siłę ciosów, ale trzeba brać pod uwagę fakt, że najczęściej liczy się sama technika i kondycja. Sylwetka obu zawodników jest bardzo podobna, jednak Marcoń ma przewagę wzrostu i wagi.

Zobacz także - karta walk FAME MMA 16

Naszym zdaniem szanse w tej walce są znacznie bardziej zbliżone, niż sugerują to kursy bukmacherskie. Obaj zawodnicy mają podobny staż treningowy na macie i mniej więcej takie same warunki fizyczne. Na konferencjach i w wywiadach Natan Marcoń był bardzo pewny siebie i momentami nawet arogancki, a to najczęściej nie przekłada się na samą walkę, bo do tego dojdą emocje i stres związany z całą otoczką. W naszym typowaniu mimo wszystko idziemy na przekór bukmacherom i stawiamy na Marconia. Do takiego typu z pewnością zachęca kurs, który na Betclic wynosi 3,50.

Sprawdź typy na pozostałe walki