Jeden z głośniejszych w ostatnich miesiącach konfliktów ze słów przeniesie się w czyny. Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk zmierzy się w formule K-1 z Filipem "Filipek" Marcinkiem. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym pojedynku?

Zakłady bukmacherskie Daro Lew vs Filipek FAME MMA 16

Zakłady bukmacherskie na walkę Daro Lew vs Filipek dostępne są w firmie Betclic (sprawdź kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Daro Lew vs Filipek znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Kursy na Daro Lew vs Filipek

Kursy na Daro Lew vs Filipek, czyli który z zawodników jest faworytem tego starcia? Według bukmacherów Filipek jest drugim największym faworytem po Amadeuszu "Ferrari" Rośliku. Kurs na jego wygraną wynosi 1,15, natomiast na triumf Dariusza Kaźmierczuka został wyceniony na 4,25.

Typy na Daro Lew vs Filipek

Niewątpliwie część fanów chce usłyszeć słynne "Łaaaaaaaaaa" po wygranej Daro Lwa. Nie będzie to jednak łatwe, gdyż Filipek pomimo swojego mniejszego doświadczenia w oktagonie ma na koncie dwa zwycięstwa i dwie porażki. Kaźmierczuk w swojej kilkuletniej karierze zdołał wygrać tylko raz, a jego bilans to 1-11-0. Co więcej, większość pojedynków Daro Lwa kończy się przed czasem w pierwszych rundach, co nie wróży nic dobrego przeciwko dużo młodszemu raperowi. Jedynym atutem Kaźmierczuka jest wzrost - Daro Lew jest o 7 centymetrów wyższy od Filipka, ale jeśli do tej pory nie miało to znaczenia w jego walkach, to dlaczego teraz ma się to zmienić. Samo starcie zostało zakontraktowane w formule K-1, co oznacza, że nie obejrzymy parteru.

Zobacz także - karta walk FAME MMA 16

Daro Lew ma największe doświadczenie w świecie freak-fightów z całej karty walk FAME MMA 16, jednak jeśli zliczymy liczbę minut spędzonych w oktagonie we wszystkich walkach, to może się okazać, że nie będzie to wcale mniej od Marcina Najmana, który nawiasem mówiąc, pokonał Kaźmierczuka na FAME MMA 7. Jedenaście porażek mówi wszystko o Daro Lwie. Przez ponad 9 lat był w stanie pokonać tylko Dawida Harasa, który ma jeszcze gorszy bilans od niego (0-20-0). Freak-fighty rządzą się swoimi prawami i wszystko może się zdarzyć, ale jakikolwiek inny werdykt niż wygrana Filipka będzie niespodzianką. Niestety w Betclic na takie zdarzenie otrzymamy kurs 1,15, co nie zachęca do obstawiania. W związku z tym nasz typ na ten pojedynek to wygrana Filipa "Filipek" Marcinka przez KO, TKO, DQ lub poddanie po kursie 1,35. 

Sprawdź typy na pozostałe walki