Na gali FAME MMA 16 w jedynej walce kobiet zobaczymy Martę "Martirenti" Rentel i Wiktorię "Wiki" Jaroniewską. Która z zawodniczek jest faworytem, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie? Jak typujemy pojedynek Martirenti vs Jaroniewska?

Zakłady bukmacherskie Martirenti vs Jaroniewska FAME MMA 16

Zakłady bukmacherskie na walkę Martirenti vs Jaroniewska dostępne są w firmie Betclic (sprawdź kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Martirenti vs Jaroniewska znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Kursy Martitenti vs Jaroniewska

Kursy na Martirenti vs Jaroniewska, czyli która z zawodniczek jest faworytem tego starcia? Według bukmacherów dość wyraźnym faworytem tej walki jest Wiktoria Jaroniewska. Kurs na jej wygraną wynosi 1,40, natomiast triumf Marty Rentel został wyceniony na 2,60.

Typy Martirenti vs Jaroniewska

Typy na Martirenti vs Jaroniewska, czyli która z zawodniczek wygra ten pojedynek? Ciężko przewidzieć, jak może potoczyć się to starcie. Martirenti w dotychczasowych jej pojedynkach nie zdołała przechylić szali na swoją stronę. W inauguracyjnej walce na FAME MMA 7 przegrała z Martą Linkiewicz, a rok później na 12 edycji sędziowie jednogłośnie ogłosili zwycięstwo jej rywalki - Zusje. Jaroniewska z kolei na FAME MMA 14 wyszła po raz pierwszy do oktagonu, by zmierzyć się z Katarzyną "Laluna" Alexander. Bukmacherzy nie dawali szans "Wiki", która weszła w zastępstwie za Sheeya. Jak się okazało niesłusznie, a zaledwie jednotygodniowy trening piłkarki ręcznej i taktyka na nękanie Laluny lewymi sierpowymi wystarczyła na pokonanie murowanej faworytki.

Zobacz także - karta walk FAME MMA 16

Fakty są takie, że Martirenti ma nieco większy staż we freak-fightach i walczyła z dużo cięższymi rywalkami. Niestety jej słabą stroną jest psychika i uleganie presji. Przed nią najprawdopodobniej pojedynek o być albo nie być w federacji. Wiktoria w starciu z Laluną była pewna siebie i jeśli weźmiemy pod uwagę, że miała sporo czasu na treningi, raczej powinna poradzić sobie z Rentel. Pewność ciosów Jaroniewskiej i nieradzenie sobie z presją Martirenti przemawia za postawieniem właśnie na tę pierwszą. Kurs na triumf "Wiki" szacowany jest na 1,40. Nie jest to szczyt marzeń i przekreśla opcję zagrania zakłady SOLO, ale do tasiemki jak znalazł. 

Sprawdź typy na pozostałe walki