Na gali FAME MMA 16 oprócz pojedynków w formule MMA zobaczy także walkę na zasadach bokserskich. Zmierzą się w niej Patryk "Bandura" Bandurski oraz Alan "Braveheart" Kwieciński. Kto ma większe szanse na wygraną w tym starcu?

Zakłady bukmacherskie Bandura vs Kwieciński FAME MMA 16

Zakłady bukmacherskie na walkę Bandura vs Kwieciński dostępne są w firmie Betclic (sprawdź kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

 

 

Zakłady na walkę Bandura vs Kwieciński znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Kursy Bandura vs Kwieciński

Kursy na Bandura vs Kwieciński, czyli który z zawodników jest faworytem tego starcia? Bukmacherzy uważają, że większe szanse na wygraną ma Patryk Bandurski. Może to nieco dziwić, bowiem dla Bandury będzie to debiut natomiast Alan jest już doświadczonym zawodnikiem. Kurs na wygraną Bandurskiego wynosi 1,55, z kolei triumf Kwiecińskiego został oszacowany na 2,20.

Typy Bandura vs Kwieciński

Typy na Bandura vs Kwieciński, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Bandura, mimo tego, że zadebiutuje w oktagonie, trenuje już od dłuższego czasu. Wiadomo, że posiada on dość duże umiejętności bokserskie. Kwieciński natomiast jest niezwykle doświadczonym zawodnikiem. Od wielu lat trenuje MMA, a w przeszłości odnosił duże sukcesy w kickboxingu. Jego bilans co prawda nie jest najlepszy, jednak trzeba zaznaczyć, że mierzył się on w większości z bardzo dobrymi przeciwnikami.

Zobacz także - karta walk FAME MMA 16

W tym pojedynku stawiamy na Kwiecińskiego. Wydaje nam się, że jest on mocno niedoceniany przez bukmacherów, jednak posiada wysokie umiejętności i w walce z debiutującym Bandurą doświadczenie również może zrobić swoje. Kurs w Betclic na triumf Alana Kwiecińskiego wynosi 2,20.