Tomasz "Szalony Reporter" Matysiak zadebiutował na gali High League 6 w katowickim Spodku (sprawdź wyniki High League 6). Przed starciem nie był faworytem, jednak mimo to pokazał się ze świetnej strony, pokonując Michała Cichego przez jednogłośną decyzję sędziów.

Po walce wyzwał do walki Sylwestra Wardęgę. Jak dobrze wiemy znany w Polsce youtuber, a niegdyś prankster nie jest już związany z FAME MMA - największą freak-fightową federacją w Polsce i czeka na propozycje walk.

W wywiadzie z Hubertem Kaniowskim Matysiak przyznał, że Wardęga byłby łatwiejszym rywalem od Michała Cichego głównie ze względu na gorsze warunki fizyczne od konferansjera Prime MMA.

O potencjalnej walce Szalony Reporter vs Wardęga zrobiło się głośno podczas drugiej konferencji High League 6. Na streamie Wardęga sprostował jednak słowa Kaniowskiego, które sugerowały, że ten jest chętny na walkę, gdyby "Szalonemu Reporterowi" udało się pokonać Michała Cichego.

- Nie, nie, nie, walka ze mną jest możliwa, jeśli Szalony Reporter przegra z Cichym i to w bardzo kiepskim stylu. Tylko wtedy się otwierają magiczne drzwi. Natomiast gdy wygrywasz walkę, to drzwi się zamykają.