Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak zadebiutował na gali High League 6 w katowickim Spodku (sprawdź wyniki High League 6). Przed starciem nie był faworytem, jednak mimo to pokazał się ze świetnej strony, pokonując Michała Cichego przez jednogłośną decyzję sędziów.

Po walce wyzwał do walki Sylwestra Wardęgę. Jak dobrze wiemy znany w Polsce youtuber, a niegdyś prankster nie jest już związany z FAME MMA – największą freak-fightową federacją w Polsce i czeka na propozycje walk.

W wywiadzie z Hubertem Kaniowskim Matysiak przyznał, że Wardęga byłby łatwiejszym rywalem od Michała Cichego głównie ze względu na gorsze warunki fizyczne od konferansjera Prime MMA.

O potencjalnej walce Szalony Reporter vs Wardęga zrobiło się głośno podczas drugiej konferencji High League 6. Na streamie Wardęga sprostował jednak słowa Kaniowskiego, które sugerowały, że ten jest chętny na walkę, gdyby „Szalonemu Reporterowi” udało się pokonać Michała Cichego.

– Nie, nie, nie, walka ze mną jest możliwa, jeśli Szalony Reporter przegra z Cichym i to w bardzo kiepskim stylu. Tylko wtedy się otwierają magiczne drzwi. Natomiast gdy wygrywasz walkę, to drzwi się zamykają.

WYNIKI GALI HIGH LEAGUE 6

Wynik walki: Jarosław "Pashabiceps" Jarząbkowski vs Marcin Dubiel
Wynik walki: Lexy Chaplin vs Paulina Hornik
Wynik walki: Denis "Bad Boy" Załęcki vs Paweł "Tybori" Tyburski
Wynik walki: Paweł "Prezes FEN" Jóźwiak vs Marcin "El Testosteron" Najman
Wynik walki: Mateusz "Don Diego" Kubiszyn vs Dawid "Crazy" Załęcki
Wynik walki: Konrad Karwat vs Denis Labryga
Wynik walki: Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk vs Kacper "Ludwiczek" Bociański
Wynik walki: Tomasz "Szalony Reporter" Matysiak vs Michał Cichy
Wynik walki: Mateusz "Haribo" Gąsiewski vs Roger Salla