Prime Show MMA 2, czyli druga gala Prime Show MMA już za nami! Jak wyglądają wyniki gali Prime Show MMA 2?

Prime Show MMA 2 kto wygrał?

O tym, kto wygrał walki na Prime Show MMA 2, przekonaliśmy się już w sobotę 9 lipca. Właśnie na ten dzień zaplanowana była bowiem druga gala Prime Show MMA. W klatce zobaczyliśmy między innymi Marcina Wrzoska, Grzegorza Szulakowskiego, Stiflera, Bombardiera czy Jasia Kapelę. Każdy z pewnością znalazł coś dla siebie!

 

 

Prime Show MMA 2 wyniki

Wyniki Prime Show MMA 2 poznaliśmy więc już w sobotę. Organizatorzy z pewnością zerkali na wyniki Prime Show MMA 2, jeśli chodzi o sprzedaż dostępów do PPV. Gala była bowiem transmitowana w takim systemie i im lepiej się sprzeda, tym większym sukcesem finansowym okaże się dla Don Kasjo i jego wspólników stojących za tą federacją.

Wyniki walk Prime Show MMA 2 można było typować w legalnej firmie Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna), która na wyłączność wystawia kursy na gale tej organizacji.

Prime Show MMA 2 wyniki gali

Wyniki gali Prime Show MMA 2 zapowiadały się niezwykle ciekawie. Na gali doszło do kilku pojedynków "duży vs mały". Piotr Kałuski zmierzył się z Marcinem Wrzoskiem, Bombardier ze Stiflerem, a Hecman z Ambro. Tego typu walki zawsze wzbudzają spore zainteresowanie i kontrowersje, więc z pewnością nie inaczej było tym razem.

Prime Show MMA 2 wyniki walk

Wyniki walk Prime Show MMA 2 poznaliśmy w sobotę 9 lipca. Czy któryś z "małych" zaskoczył wielkiego rywala? Kto wygrał w walce wieczoru?

Wyniki walk Prime Show MMA 2: