Na FAME MMA 18 dojdzie do długo wyczekiwanego debiutu Michała Pasternaka we freak fightach. Rywalem "Wampira" będzie Piotr Szeliga. Kto wygra walkę Michał Pasternak vs Piotr „Szeli” Szeliga?

Michał Pasternak vs Piotr „Szeli” Szeliga - zakłady bukmacherskie - FAME MMA 18

Zakłady bukmacherskie na walkę Michał Pasternak vs Piotr „Szeli” Szeliga dostępne są wyłącznie w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Michał Pasternak vs Piotr „Szeli” Szeliga znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Kursy na Michał Pasternak vs Piotr „Szeli” Szeliga

Kursy na Michał Pasternak vs Piotr „Szeli” Szeliga, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy mają w tym starciu swojego zdecydowanego faworyta. Jest nim Michał Pasternak. Kurs na 39-latka wynosi 1,10, natomiast zwycięstwo Piotra Szeligi zostało oszacowane na 5,25. Warto dodać, że Pasternak jest wraz z Dominiką Rybak największym faworytem na całej karcie walk FAME MMA 18.

Typy na Michał Pasternak vs Piotr „Szeli” Szeliga - FAME MMA 18

szeliga pasternak

Typy na Michał Pasternak vs Piotr „Szeli” Szeliga, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Po stronie Pasternak wydaje się być wszystko poza siłą ciosu. Oprócz tego 39-latek powinien być szybszy, bardziej wytrzymały oraz lepszy technicznie. Po jego stronie będzie również doświadczenie. Szeliga nie wypunktuje Pasternak, więc musi liczyć na jeden cios.

W tym starciu typujemy, że walka potrwa powyżej 1,5 rundy. Szeliga, mimo znacznie mniejszych umiejętności od Pasternaka, trenuje już kilka lat i w ostatnich walkach udowodnił, że staje się coraz lepszym zawodnikiem. Powinien zatem bez większych problemów wytrzymać pierwszą rundę w starciu z Pasternakiem.

Typy na Michał Pasternak vs Piotr „Szeli” Szeliga - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Michał Pasternak vs Piotr „Szeli” Szeliga? Typy na FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

Karta walk Fame MMA 18

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 18. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.