Na FAME MMA 18 już po raz ósmy do klatki wejdzie Marta Linkiewicz. Influencerka zmierzy się z byłą mistrzynią świata w boksie - Ewą Brodnicką. Kto wygra walkę Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Ewa Brodnicka?

Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Ewa Brodnicka - zakłady bukmacherskie - FAME MMA 18

Zakłady bukmacherskie na walkę Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Ewa Brodnicka dostępne są wyłącznie w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Ewa Brodnicka znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Kursy na Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Ewa Brodnicka

Kursy na Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Ewa Brodnicka, czyli która z zawodniczek ma większe szanse na końcowy triumf? Eksperci uważają, że faworytka w tej walce jest Marta Linkiewicz. Jest to najprawdopodobniej spowodowanę większym doświadczeniem w MMA. Kurs na wygraną Linkimaster wynosi 1,33, natomiast zwycięstwo Ewy Brodnickiej zostało oszacowane na 2,85.

Typy na Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Ewa Brodnicka - FAME MMA 18

linkiewicz brodnicka

Typy na Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Ewa Brodnicka, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Bez wątpienia po stronie Linkiewicz będzie przewaga doświadczenia w formule MMA. Po stronie Brodnickiej będą natomiast umiejętności stójkowe. Wygra ta, która narzuci swój styl rywalce.

Nasz typ na tę walkę to pełen dystans. Żadna z zawodniczek nie posiada nokautującego ciosu. Co prawda Brodnicka z pewnością jest w stanie upolować Linkiewicz w stójce, jednak Marta w chwili zagrożenia będzie mogła pójść po nogi rywalki. Wydaje się też, że Brodnicka będzie miała przewagę siły, przez co nawet jeśli Linkiewicz skutecznie sprowadzi walkę do parteru, to o poddanie byłej pięściarki będzie trudno.

Typy na Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Ewa Brodnicka - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Ewa Brodnicka? Typy na FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

Karta walk Fame MMA 18

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 18. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.