W drugiej walce wieczoru na FAME MMA 18 planowany jest pojedynek Amadeusza Ferrari z Marcinem Dubielem. Kto wygra walkę Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Marcin Dubiel?

Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Marcin Dubiel - zakłady bukmacherskie - FAME MMA 18

Zakłady bukmacherskie na walkę Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Marcin Dubiel dostępne są wyłącznie w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Marcin Dubiel znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Kursy na Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Marcin Dubiel

Kursy na Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Marcin Dubiel, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Eksperci uważają, że jeśli dojdzie do tej walki, to wygrać ją powinien Marcin Dubiel. Bez wątpienia wpływ na te predycje ma fakt, że Ferrari przystępując do tego pojedynku, będzie już po jednej walce. Kurs na wygraną Dubiela wynosi 1,35, natomiast zwycięstwo Amadeusza Ferrari zostało oszacowane na 2,80.

Typy na Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Marcin Dubiel - FAME MMA 18

ferrari dubiel

Typy na Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Marcin Dubiel, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Typując to starcie należy pamiętać, że Amadeusz Ferrari będzie już po jednej stoczonej walki. Wiele zależy od tego jak długo potrwa walka Ferrari vs Błoński. Naszym jednak zdaniem walka ta potrwa pełen dystans.

Dubiel w walce z Błońskim pokazał, że jest praktycznie niezniszczalny. Wytrzymałość byłego członka Teamu X naprawdę robi wrażenie. Ferrari natomiast, mimo aż sześciu porażek na koncie, tylko raz przegrał przed czasem.

Typy na Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Marcin Dubiel - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Marcin Dubiel? Typy na FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

Karta walk Fame MMA 18

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 18. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.