Podczas FAME MMA 18 odbędzie się jedna walka o tytuł mistrzowski. O pas kategorii średniej powalczą Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka oraz Arkadiusz Tańcula. Kto wygra walkę Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka vs Arkadiusz Tańcula?

Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka vs Arkadiusz Tańcula - zakłady bukmacherskie - FAME MMA 18

Zakłady bukmacherskie na walkę Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka vs Arkadiusz Tańcula dostępne są wyłącznie w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka vs Arkadiusz Tańcula znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Kursy na Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka vs Arkadiusz Tańcula

Kursy na Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka vs Arkadiusz Tańcula, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Po słabym występie Wiewióra na ostatniej gali, dość wyraźnym faworytem w tym pojedynku stał się Arkadiusz Tańcula. Kurs na jego wygraną wynosi 1,52, natomiast zwycięstwo Maksymiliana Wiewiórki zostało oszacowane na 2,25.

Typy na Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka vs Arkadiusz Tańcula - FAME MMA 18

tancula wiewior

Typy na Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka vs Arkadiusz Tańcula, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Wiewór w ostatniej walce udowodnił, że jego umiejętności stójkowe pozostawiają wiele do życzenia. Jedyną szansą na wygraną dla Wiewórki wydaje się sprowadzenie walki do parteru. Tańcula będzie mieć jednak dużą przewagę gabarytów. Nawet jeśli Wiewór zdoła przewrócić rywala, będzie go to kosztować dużo energii.

W tym starciu typujemy, że walka potrwa pełen dystans. Jeśli mielibyśmy wytypować wynik to skłaniamy się w kierunku Tańculi. Jednak kontrola Wiewióra w parterze jest bardzo dobra, zatem może się okazać, że do wygranej będzie potrzebował dwóch skutecznych obaleń. Bez względu na to jak potoczy się ta walka, według nas Tańcula nie da się skończyć w parterze, natomiast Wiewiórka w przypadku zagrożenia w stójce będzie ratował się zejściami do nóg. W ten sposób powinniśmy zobaczyć walkę na pełnym dystansie.

Typy na Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka vs Arkadiusz Tańcula - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka vs Arkadiusz Tańcula? Typy na FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

Karta walk Fame MMA 18

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 18. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.