Początkowo Robert Pasut na FAME MMA 18 miał zmierzyć się z raperem Wac Toją. Ten wycofał się jednak z pojedynku i jego miejsce zajął Dawid „Dzinold” Rzeźnik. Kto wygra walkę Dawid „Dzinold” Rzeźnik vs Robert „Sutonator” Pasut?

Dawid „Dzinold” Rzeźnik vs Robert „Sutonator” Pasut - zakłady bukmacherskie - FAME MMA 18

Zakłady bukmacherskie na walkę Dawid „Dzinold” Rzeźnik vs Robert „Sutonator” Pasut dostępne są wyłącznie w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Dawid „Dzinold” Rzeźnik vs Robert „Sutonator” Pasut znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Kursy na Dawid „Dzinold” Rzeźnik vs Robert „Sutonator” Pasut

Kursy na Dawid „Dzinold” Rzeźnik vs Robert „Sutonator” Pasut, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów będzie to najbardziej wyrównany pojedynek na całej karcie walk FAME MMA 18. Kurs na obu jest bowiem identyczny i wynosi 1,82.

Typy na Dawid „Dzinold” Rzeźnik vs Robert „Sutonator” Pasut - FAME MMA 18

dzinold pasut

Typy na Dawid „Dzinold” Rzeźnik vs Robert „Sutonator” Pasut, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Dzinold w swojej poprzedniej walce z Szymolem był zdecydowanym faworytem. Rzeźnik nie potrafił jednak zdominować niżej notowanego rywala i zwyciężył dopiero na punkty po bardzo wyrównanym pojedynku. Pasut natomiast ma za sobą dwie walki. W pierwszej błyskawicznie pokonał Japczana, natomiast w drugiej przed czasem pokonał Jacka Murańskiego.

W tym starciu typujemy wygraną Roberta Pasuta. Sutonator należy do zawodników, którzy praktycznie ciągle są w treningu. Progres umiejętności zaprezentował już w ostatniej walce z Jackiem Murańskim. Jeśli Dzinold miał problemy z Szymolem, który zdecydowanie stronił od sportowego trybu życia, to walka z Pasutem powinna być dla niego nie lada przeprawą.

Typy na Dawid „Dzinold” Rzeźnik vs Robert „Sutonator” Pasut - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Dawid „Dzinold” Rzeźnik vs Robert „Sutonator” Pasut? Typy na FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

Karta walk Fame MMA 18

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 18. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.