W trzeciej walce FAME MMA 18 dojdzie do starcia pomiędzy Natanem Marconiem, a najstarszym uczestnikiem gali - Dariuszem "Daro Lwem" Kaźmierczukiem. Kto wygra walkę Natan Marcoń vs Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk?

Natan Marcoń vs Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk - zakłady bukmacherskie - FAME MMA 18

Zakłady bukmacherskie na walkę Natan Marcoń vs Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk dostępne są wyłącznie w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Natan Marcoń vs Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Kursy na Natan Marcoń vs Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk

Kursy na Natan Marcoń vs Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów faworytem tego starcia jest Natan Marcoń. Kurs na wygraną młodszego z zawodników wynosi 1,22, natomiast zwycięstwo Daro Lwa zostało oszacowane na 3,50.

Typy na Natan Marcoń vs Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk - FAME MMA 18

marcon lew

Typy na Natan Marcoń vs Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Po stronie Natana w tym pojedynku z pewnością będzie siła. Pozostałe aspekty stoją pod znakiem zapytania. Nie wiadomo bowiem czy Marcoń, znany z imprezowego stylu życia, sumiennie przygotuje się do walki. Kaźmierczuk natomiast w ostatniej walce zwyciężył, co powinno wpłynąć na jego psychikę.

W tym starciu typujemy, że walka potrwa poniżej 1,5 rundy. Obaj zawodnicy nie mają wysokich umiejętności, więc możemy zobaczyć wiele chaosu. Natan z pewnością będzie chciał wykorzystać przewagę warunków fizycznych i od samego początku zaatakuje. Jeśli uda mu się zaskoczyć rywala to najprawdopodobniej błyskawicznie zwycięży. Jednak jeśli Daro Lew przetrwa napór, to Marcoń będzie zmagał się z olbrzymimi problemami kondycyjnymi, co Kaźmierczuk może wykorzystać.

Typy na Natan Marcoń vs Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Natan Marcoń vs Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk? Typy na FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

Karta walk Fame MMA 18

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 18. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.