Na gali FAME MMA 18 w klatce zadebiutuje Mateusz Spysiński. Popularny YouTuber zmierzy się z Jakubem "Paramaxilem" Frączkiem. Kto wygra walkę Mateusz Spysiński vs Paramaxil?

Mateusz Spysiński vs Paramaxil - zakłady bukmacherskie - FAME MMA 18

Zakłady bukmacherskie na walkę Mateusz Spysiński vs Paramaxil dostępne są wyłącznie w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Mateusz Spysiński vs Paramaxil znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Kursy na Mateusz Spysiński vs Paramaxil

Kursy na Mateusz Spysiński vs Paramaxil, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów dość wyraźnym faworytem w tej walce będzie debiutujący Mateusz Spysiński. Kurs na jego wygraną wynosi 1,33, natomiast zwycięstwo Paramaxila zostało oszacowane na 2,85.

Typy na Mateusz Spysiński vs Paramaxil - FAME MMA 18

paramaxil spysinski

Typy na Mateusz Spysiński vs Paramaxil, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Paramaxil w swojej debiutanckiej walce pokazał się z kiepskiej strony. Został znokautowany przez Frania już w pierwszej rundzie. Umiejętności Spysińskiego są jednak wielką niewiadomą. Niewiadomo zatem, czy Youtuber nie prezentuje się jeszcze gorzej.

W tym starciu typujemy, że walka skończy się już w pierwszej rundzie. Obaj zawodnicy są laikami, jeśli chodzi o sporty walki, przez co od samego początku powinniśmy zobaczyć dużo chaosu. Jeśli jeden z nich trafi, to wątpliwe, że drugi wykaże się na tyle chłodną głową, aby przetrwać napór z drugiej strony.

Typy na Mateusz Spysiński vs Paramaxil - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Mateusz Spysiński vs Paramaxil? Typy na FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

Karta walk Fame MMA 18

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 18. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.