Podwójny main event to najbardziej wyczekiwany element gali FAME MMA 18. W pierwszej walce wieczoru Amadeusz Ferrari zmierzy się z Kacprem Błońskim. Kto wygra walkę Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Kacper Błoński?

Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Kacper Błoński - zakłady bukmacherskie - FAME MMA 18

Zakłady bukmacherskie na walkę Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Kacper Błoński dostępne są wyłącznie w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Kacper Błoński znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Kursy na Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Kacper Błoński

Kursy na Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Kacper Błoński, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów dość wyraźnym faworytem tego pojedynku jest Amadeusz Ferrari. Kurs na wygraną Roślika wynosi 1,38, natomiast zwycięstwo Kacpra Błońskiego zostało oszacowane na 2,65.

Typy na Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Kacper Błoński - FAME MMA 18

ferrari blonski

Typy na Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Kacper Błoński, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Po stronie Ferrariego z pewnością będzie doświadczenie. Roślik ma na swoim koniec bowiem już jedenaście walk przy zaledwie czterech Błońskiego. Ferrari powinien być także bardziej eksplozywny i agresywniejszy od rywala. Błoński aby wygrać, powinien postarać się trzymać rywala na dystans i postarać się punktować obaleniami lub pojedynczymi ciosami.

Typujemy, że walka ta potrwa powyżej 1,5 rundy. Kacper Błoński z pewnością będzie chciał wymęczyć Ferrariego. Według wielu to właśnie kondycja jest najsłabszą stroną Roślika. Dopóki Błoński będzie miał siły, powinien skutecznie unikać szarż Amadeusza. Wydaje nam się zatem, że walka bez większych problemów potrwa co najmniej dwie rundy.

Typy na Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Kacper Błoński - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Kacper Błoński? Typy na FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

Karta walk Fame MMA 18

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 18. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.