Na FAME MMA 18 zobaczymy dwie walki kobiet. W pierwszej z nich Elizabeth „Lizi” Anorue stanie naprzeciwko Dominiki Rybak. Kto wygra walkę Elizabeth „Lizi” Anorue vs Dominika Rybak?

Elizabeth „Lizi” Anorue vs Dominika Rybak - zakłady bukmacherskie - FAME MMA 18

Zakłady bukmacherskie na walkę Elizabeth „Lizi” Anorue vs Dominika Rybak dostępne są wyłącznie w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Elizabeth „Lizi” Anorue vs Dominika Rybak znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Kursy na Elizabeth „Lizi” Anorue vs Dominika Rybak

Kursy na Elizabeth „Lizi” Anorue vs Dominika Rybak, czyli która z zawodniczek ma większe szanse na końcowy triumf? Eksperci nie mają wątpliwości kto jest faworytem w tej walce. Kurs na wygraną Dominiki Rybak wynosi zaledwie 1,08, natomiast zwycięstwo Lizi zostało oszacowane na 5,50. Warto dodać, że Rybak jest wraz z Michałem Pasternakiem największą faworytką na całej karcie walk FAME MMA 18.

Typy na Elizabeth „Lizi” Anorue vs Dominika Rybak - FAME MMA 18

lizi rybak

Typy na Elizabeth „Lizi” Anorue vs Dominika Rybak, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Dla Lizi będzie to debiut w MMA. Nie wiadomo zatem, czego można się po niej spodziewać. Dominika Rybak ma natomiast już dwa występy za sobą, w których zaprezentowała się bardzo dobrze.

W tym starciu typujemy wygraną Dominiki Rybak w pierwszej rundzie. Rybak w swoich dotychczasowych występach udowodniła, że ma potencjał, aby stać się jedną z najlepszych zawodniczek freakowych. 20-latka regularnie trenuje, co można zauważyć na jej mediach społecznościowych. Lizi natomiast nie ukrywa, że treningi są dla niej sprawą drugorzędną. Jeśli nie wydarzy się nic nieoczekiwanego, to Rybak powinna zdeklasować przeciwniczkę.

Typy na Elizabeth „Lizi” Anorue vs Dominika Rybak - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Elizabeth „Lizi” Anorue vs Dominika Rybak? Typy na FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

Karta walk Fame MMA 18

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 18. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.