Podczas FAME MMA 18 dojdzie do walki byłego zawodnika Gromdy, Tomasza "Zadymy" Gromadzkiego z Alanem Kwiecińskim. Kto wygra walkę Tomasz „Zadyma” Gromadzki vs Alan Kwieciński?

Tomasz „Zadyma” Gromadzki vs Alan Kwieciński - zakłady bukmacherskie - FAME MMA 18

Zakłady bukmacherskie na walkę Tomasz „Zadyma” Gromadzki vs Alan Kwieciński dostępne są wyłącznie w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Tomasz „Zadyma” Gromadzki vs Alan Kwieciński znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Kursy na Tomasz „Zadyma” Gromadzki vs Alan Kwieciński

Kursy na Tomasz „Zadyma” Gromadzki vs Alan Kwieciński, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Zdaniem bukmacherów faworytem tego pojedynku jest Tomasz Gromadzki. Takie przewidywania mogą jednak nieco dziwić. Dla "Zadymy" będzie to bowiem debiut w formule MMA. Kurs na wygraną Gromadzkiego wynosi 1,33, natomiast triumf Alana Kwiecińskiego został oszacowany na 2,85.

Typy na Tomasz „Zadyma” Gromadzki vs Alan Kwieciński - FAME MMA 18

alan zadyma

Typy na Tomasz „Zadyma” Gromadzki vs Alan Kwieciński, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Tomasz Gromadzki to doświadczony pięściarz. Stoczył 18 walk na ringach zawodowych, z których wygrał 12. Najlepiej radził sobie jednak w formule walk na gołe pięści w organizacji Gromda, gdzie zwyciężył 5 z 6 starć. Alan natomiast toczył pojedynki głównie w K-1 oraz w MMA.

W tym starciu przewidujemy niespodziankę i wygraną Alana Kwiecińskiego. Zadyma to doświadczony i niezwykle twardy zawodnik, jednak w MMA stawia pierwsze kroki. Jeśli Kwieciński mądrze poprowadzi walkę i zdoła obalić rywala, to powinien bez większych problemów wypunktować lub nawet poddać Gromadzkiego. O przewrócenie Zadymy nie powinno być trudno. Alan trenuje MMA już od wielu lat, więc skuteczne sprowadzenie do parteru zawodnika debiutującego w MMA nie powinno być dla niego wyzwaniem.

Typy na Tomasz „Zadyma” Gromadzki vs Alan Kwieciński - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Tomasz „Zadyma” Gromadzki vs Alan Kwieciński? Typy na FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

Karta walk Fame MMA 18

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 18. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.