Przed nami długo wyczekiwana gala FAME MMA 17. Dojdzie na niej do niezwykle emocjonującego pojedynku pomiędzy Amadeuszem "Ferrari" Roślikiem a niepokonanym pięściarzem Kamilem Łaszczykiem. To kolejne już zestawienie freak fightera z profesjonalnym sportowcem. Wiele osób zadaje sobie pytanie czy Ferrari będzie w stanie wykorzystać przewagę siły i wzrostu z tak doświadczonym zawodnikiem. Bez wątpienia największym atutem Amadeusza jest fakt, że starcie to odbędzie się w MMA. Dzięki temu będzie mógł także liczyć na brak doświadczenia rywala w tej formule. Łaszczyk jest co prawda wybitnym pięściarzem, jednak będzie to jego debiut w MMA.

FAME MMA 17 - Którzy Zawodnicy zawalczą w tej edycji?

Karta walk FAME MMA 17, którą w całości możemy typować u bukmachera Betclic (zobacz: kod promocyjny Betclic), powinna dostarczyć kibicom wielu emocji. W walce wieczoru zobaczymy pojedynek gwiazdy FAME MMA, Amadeusza "Ferrari" Roślika, z niepokonanym pięściarzem Kamilem Łaszczykiem. Łaszczyk może pochwalić się bilansem 32-0. Taki rekord budzi wyobraźnię fanów. Walka z Ferrarim odbędzie się jednak na zasadach MMA, co bez wątpienia stawia w lepszej pozycji Amadeusza. Ferrari jest wyższy, cięższy i silniejszy. Jeśli rozstrzygnąć starcie na swoją korzyść, to musi zrobić wszystko, aby przewrócić Łaszczyka i zdominować go w parterze. Ta sztuka z pewnością nie będzie jednak łatwa.

 

W co-main evencie gali FAME MMA 17 zobaczymy pojedynek debiutantów. Wacław „Wac Toja” Osiecki zawalczy z Sebastianem „Alterboy'em” Fabijańskim. Niewiele wiadomo o umiejętnościach obu zawodników. Warto natomiast zaznaczyć, że starcie to odbędzie się na zasadach K-1 w małych rękawicach. Co ciekawe, aż pięć walk na FAME MMA 17 odbędzie się właśnie w tej formule.

Na piątkowej gali zobaczymy także występ aktualnego mistrza kategorii półśredniej - Maksymiliana „Wiewióra” Wiewiórkę. Początkowo miał on zawalczyć z Arkadiuszem Tańculą o drugi pas w dywizji średniej. Tańcula doznał jego kontuzji, a jego miejsce na karcie walk zajął Alan Kwieciński. Jego starcie z Wiewiórem odbędzie się na zasadach K-1. Warto też wspomnieć o pojedynku włodarzy, do którego dojdzie już 3 lutego. Właściciel organizacji FEN, Paweł Jóźwiak, zawalczy z Michałem "Boxdelem" Baronem. Panowie rozwiążą swój konflikt w klatce rzymskiej. Poza wspomnianymi wcześniej zawodnikami, na FAME MMA 17 zobaczymy między innymi Wiktorię "Wiki" Jaroniewską, Marcina „Rafonixa” Krasuckiego, Filipa „Filipka” Marcinka, Roberta Karasia, Cezarego Jóźwika czy Tomasza „Gimpera” Działowego.

Sprawdź także - FAME MMA 17 Transmisja

FAME MMA 17 - Pełna Karta Walk

Karta walk gali FAME MMA 17 rozpocznie się od pojedynku kobiet. Po raz pierwszy do klatki FAME MMA wejdzie Klaudia "Sheeya" Kołodziejczyk. Zmierzy się ona z mającą na swoim koncie już dwa pojedynki Wiktorią "Wiki" Jaroniewską. Zaraz po tym pojedynku zobaczymy długo wyczekiwany powrót do klatki Rafonixa. Marcin Krasucki skrzyżuje rękawice z byłym członkiem Ekipy Friza - Mikołajem „Mixerem” Magdziarzem.

W kolejnych walkach zobaczymy między innymi debiutujących Wacława „Wac Toję” Osieckiego czy Sebastiana „Alterboy'a” Fabijańskiego. Na uwagę z pewnością zasługuje starcie pomiędzy Michałem "Boxdelem" Baronem a Pawłem Jóźwiakiem. Włodarz FAME MMA i właścieciel FEN-u są skonfliktowani już od dłuższego czasu i w klatce mają w końcu dać upust emocjom. Kibice z pewnością będą wyczekiwać również pojedynku pomiędzy byłym mistrzem KSW, Marcinem Wrzoskiem, a Piotrem Szeligą. Jednak bez wątpienia najważniejszym starciem całej gali będzie walka wieczoru Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Kamil „Szczurek” Łaszczyk. 

Pojedynki gali FAME MMA 17 odbędą się w następującej kolejności:

  • Wiktoria "Wiki" Jaroniewska vs Klaudia „Sheeya” Kołodziejczyk
  • Marcin „Rafonix” Krasucki vs Mikołaj „Mixer” Magdziarz
  • Filip „Filipek” Marcinek vs Robert Karaś
  • Marcin „Polish Zombie” Wrzosek vs Piotr „Szeli” Szeliga
  • Michał „Boxdel” Baron vs Paweł Jóźwiak
  • Cezary „Czarmageddon” Jóźwik vs Tomasz „Gimper” Działowy
  • Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka vs Alan „Braveheart” Kwieciński
  • Wacław „Wac Toja” Osiecki vs Sebastian „Alterboy” Fabijański
  • Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Kamil „Szczurek” Łaszczyk

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 17. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.