Szymon "Szymool" Besser i Dawid "MrDzinold" Rzeźnik zmierzyli się w jednej z walk na gali FAME MMA 16. Kto wygrał ten pojedynek?

Szymool vs MrDzinold FAME MMA 16

Szymool vs MrDzinold, czyli walka debiutantów i streamerów. Besser po banie na Twitchu przeszedł na platformę YouTube, natomiast MrDzinold prężnie rozwija swój fanbase u "fioletowych". Pomiędzy panami nie ma złej krwi, więc ciężko było się spodziewać dużych dymów na konferencjach. Co innego byłoby, gdyby Szymoola zestawić z Adrianem Polakiem, oj wtedy by się działo... Problemem w tej walce może być kondycja. Jeszcze do niedawna najpopularniejszy streamer IRL na Twitchu prowadzi rozrywkowy tryb życia, a na jego transmisjach często pojawia się alkohol i inne używki. Nawet reklamując swój re-flink do PPV na portalu Wykop podkreślił, że wszystkie pieniądze przeznaczy na alkohol i dziewczyny lekkich obyczajów. MrDzinold też nie jest sportowcem, chociaż w przeszłości miał do czynienia z koszykówką. Czy udało im się w ciągu kilku tygodni podreperować swoją kondycję?

Kto wygrał walkę Szymool vs MrDzinold?

O tym, kto wygrał walkę Szymool vs MrDzinold na FAME MMA 16, przekonaliśmy się w sobotę 5 listopada. Właśnie na ten dzień zaplanowała została bowiem gala FAME MMA 16. Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Szymool vs MrDzinold, mogliśmy wytypować ten pojedynek u oficjalnego sponsora federacji, czyli w firmie Betclic (zobacz kod promocyjny Betclic).

Wynik walki Szymool vs MrDzinold

Wynik walki Szymool vs MrDzinold to wielka niewiadoma. Obaj panowie debiutują, więc ciężko coś sensownego wywnioskować. Po krótkim filmiku o dniu treningowym Szymoola można stwierdzić, że tlenu w płucach wystarczy mu na maksymalnie jedną rundę. Bukmacherzy chyba to wiedzą, bo stawiają w roli dużego faworyta MrDzinolda. Zdaniem wielu walka może potoczyć się w dwie strony i jeśli któryś obali rywala, może to szybko zakończyć starcie. Jaki jest wynik walki Szymool vs MrDzinold dowiemy się w sobotę.

Zobacz także - kim jest Szymool?

Opis walki Szymool vs MrDzinold

Opis walki Szymool vs MrDzinold, czyli jak przebiegał ten pojedynek?

Runda I

Od pierwszych sekund ofensywnie rozpoczął Szymool. Besser skupił się zarówno na ciosach rękoma jak i kopnięciach. Dzinold bardzo dobrze radził sobie z atakami przeciwnika. Sam udanie kontrował i w pewnym momencie udało mu się przejąć inicjatywę. Szymool zaczął uciekać po klatce i odwracać się od ciosów. Rundę zakończył jednak w parterze będąc z góry.

Runda II

W drugiej rundzie Besser skupił się okopywaniu nogi wykrocznej rywala. Już w pierwszej rundzie Dzinold otrzymał wiele kopnięć na swoją lewą nogę. Obaj zawodnicy pok koniec rundy wyglądali na wyczerpanych. Unikali także walki do tego stopnia, że sędzia był zmuszony upomnieć ich i zachęcić do wzmożonej aktywności.

Runda III

Trzecią odsłonę Dawid Rzeźnik rozpoczął w odwrotnej pozycji chcąc chronić swoją lewą nogę. Głównie widzieliśmy wymiany bokserskie. Szymool każdy cios starał się oddawać z pełną mocą natomiast Dzinold umiejętnie kontrował rywala. Ostatecznie sędziowie byli jednomyślni i zwycięzcą po starciu na pełnym dystansie został Dawid "MrDzinold" Rzeźnik.

Wynik walki: Dawid "MrDzinold" Rzeźnik pokonał Szymona "Szymoola" Bessera przez jednogłośną decyzję sędziów

Sprawdź wyniki walk