Jacek "Muran" Murański i Robert "Sutonator" Pasut zmierzą się w jednej z walk na gali FAME MMA 16. Kto wygra ten pojedynek?

Muran vs Pasut FAME MMA 16

Muran vs Pasut, czyli jedna z walk gali FAME MMA 16. Dla Roberta Pasuta będzie to druga walka w organizacji FAME MMA. W pierwszej przed czasem rozprawił się z Japczanem, jednak walka nie stała na wysokim poziomie sportowym. Jacek Murański natomiast do tej pory dwukrotnie zmierzył się z Arkadiuszem Tańculą. Obie walki przegrał, jednak pokazał w nich ogromny charakter i serce do walki. Możemy być pewni, że w tym pojedynku nie zabraknie emocji, ponieważ obu zawodnikom powinno zależeć na zwycięstwie.

Kto wygrał walkę Muran vs Pasut?

O tym, kto wygrał walkę Muran vs Pasut na FAME MMA 16, przekonaliśmy się w sobotę 5 listopada. Właśnie na ten dzień zaplanowała została bowiem gala FAME MMA 16. Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Muran vs Pasut, mogliśmy wytypować ten pojedynek u oficjalnego sponsora federacji, czyli w firmie Betclic (zobacz kod promocyjny Betclic).

Wynik walki Muran vs Pasut

Wynik walki Muran vs Pasut stoi pod dużym znakiem zapytania. Według bukmacherów dość zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest Robert Pasut. Jednak należy pamiętać, że Jacek Murański to niezwykle wytrzymały zawodnik. Wątpliwe, że Sutonator będzie w stanie wygrać przed czasem. Jeśli pójdzie z Muranem na wymianę to bardzo możliwe, że będziemy świadkami niespodzianki i to Murański zakończy to starcie jako zwycięzca. Jeśli Pasut chce wygrać ten pojedynek musi zawalczyć niezwykle mądrze i postarać się wypunktować swojego przeciwnika. O wyniku tej walki dowiemy się już w sobotni wieczór 5 listopada.

Zobacz także - kim jest Jacek Murański?

Opis walki Muran vs Pasut

Opis walki Muran vs Pasut, czyli jak może wyglądać ten pojedynek? Jacek Murański w obu walkach z Arkadiuszem Tańculą pokazał, że jest wręcz niezniszczalny. Muran przyjął ogromną ilość ciosów, jednak był w stanie wszystko wytrzymać. W tej walce można się spodziewać, że Murański będzie chciał sprowokować Pasuta do wymiany. Prawdopodobnie dysponuje on mocniejszym ciosem niż Sutonator i w tym będzie upatrywał swojej szansy. O przebiegu tego starcia dowiemy się już w sobotę.

Runda I

Walka rozpoczęła się od bardzo mocnych kopnięć ze strony Roberta Pasuta. Murański próbował ratować się skróceniem dystansu, jednak finalnie walka przeniosła się do parteru, gdzie na górze znalazł się "Sutonator". Prawie do końca rundy Pasut dominował rywala w tej pozycji. Na kilka sekund przed końcem "Muran" zdołał się podnieść, jednak tę odsłonę zdecydowanie wygrał założyciel Abstrachuje.

Runda II

W drugiej rundzie walka bardzo szybko ponownie przeniosła się do parteru, gdzie karty rozdawał Pasut. Jacek Murański starał się zrzucić z siebie "Sutonatora", jednak widać było dużą różnice w warunkach fizycznych. Pasut zasypywał rywala ciosami i finalnie sędzia przerwał pojedynek.