Patryk "Bandura" Bandurski i Alan "Braveheart" Kwieciński zmierzyli się w jednej z walk na gali FAME MMA 16. Kto wygrał ten pojedynek?

Bandura vs Kwieciński FAME MMA 16

Bandura vs Kwieciński, czyli walka bokserska na FAME MMA 16. Dla Bandury będzie to debiut. To nie powinno jednak zmylić kibiców, bowiem trenuje on już od wielu lat. Jego umiejętności można było już zobaczyć w niektórych materiałach FAME MMA promujących galę i trzeba przyznać, że są one naprawdę wysokie. Alan Kwieciński natomiast to doświadczony zawodnik, który na swoim koncie ma występy nie tylko na galach freakowych, ale także takich jak Armia Fight Night czy FEN. Reprezentant WCA Fight Team posiada także wiele sukcesów w kickboingu.

Kto wygrał walkę Bandura vs Kwieciński?

O tym, kto wygrał walkę Bandura vs Kwieciński na FAME MMA 16, przekonaliśmy się w sobotę 5 listopada. Właśnie na ten dzień zaplanowała została bowiem gala FAME MMA 16. Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Bandura vs Kwieciński, mogliśmy wytypować ten pojedynek u oficjalnego sponsora federacji, czyli w firmie Betclic (zobacz kod promocyjny Betclic).

Wynik walki Bandura vs Kwieciński

Wynik walki Bandura vs Kwieciński to wielka niewiadoma. Co nieco zaskakujące, według bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma debiutujący Bandura. Skazywanie Kwiecińskiego na porażkę byłoby jednak błędem. "Braveheart" posiada bardzo niekorzystny bilans 2-5, ale trzeba zaznaczyć, że mierzył się on z mocnymi rywalami. Bandura natomiast nie jest jeszcze sprawdzony w walce przed publicznością i nie wiadomo jak zachowa się, kiedy przyjdzie mu zaprezentować swoje umiejętności przed tysiącami kibiców. O wyniku tej walki dowiemy się już w sobotni wieczór 5 listopada.

Zobacz także - kim jest Bandura?

Opis walki Bandura vs Kwieciński

Opis walki Tromba vs Dubiel, czyli jak wyglądał ten pojedynek?

Runda I

Alan Kwieciński poruszał się zdecydowanie szybciej od swojego przeciwnika. Kilkukrotnie zaskoczył Bandurę i trafiał długimi kombinacjami. Patryk Bandurski zaprezentował jednak bardzo dobrą odporność na ciosy. Kilkukrotnie można było zobaczyć jak głowa Bandury odskakuje po ciosach "Braveheart'a". Pod koniec rundy Bandurski trafił Kwiecińskiego i ten upadł na deski.

Runda II

Drugą odsłonę bardzo dobrze rozpoczął Kwieciński. Bandura wyraźnie został zamroczony i zaczął odwracać się od swojego przeciwnika i uciekać. Alan nie wykorzystał jednak tej okazji. Na około 30 sekund przed końcem Kwieciński ponownie dał się zaskoczyć i padł na deski.

Runda III

W trzeciej runda Bandura skupił się głównie na obronie. Wyraźnie zdawał on sobie sprawę z tego, że wygrywa walki i nie chciał ryzykować. Kwieciński cały czas próbował wyprowadzać dłuższe kombinacje, jednak Bandurski był niezwykle odporny.

Wynik walki: Patryk "Bandura" Bandurski pokonał Alana "Braveheart'a" Kwiecińskiego przez jednogłośną decyzję sędziów