Adrian "Polak" Polański i Patryk "Patrykos" Domke zmierzą się w jednej z walk na gali FAME MMA 16. Kto wygra ten pojedynek?

Adrian Polak vs Patrykos FAME MMA 16

Adrian Polak vs Patrykos, czyli walka mocno skonfliktowanych zawodników. Na pierwszej konferencji FAME MMA 16 podczas face to face Patrykos uderzył Polaka "z liścia". Po tym Adrian od razu chciał się zrewanżować, jednak ochrona powstrzymała jego zamiary. Po tej sytuacji próbowano zrobić drugie podejście, jednak podchodząc ponownie na środek Polański, rzucił mikrofonem w swojego rywala. Organizatorzy ze względu na zbyt duże emocje przerwali ten panel. Bukmacherzy przewidują tylko jeden wynik walki Adrian Polak vs Patrykos. Nic dziwnego, dla Polaka to dziewiąta potyczka w oktagonie FAME MMA. Do tej pory wygrał cztery z siedmiu pojedynków w formule MMA, a na gali FAME MMA 13 pokonał w boksie Amadeusza Roślika. Patrykos wchodzi do klatki po raz trzeci. Na FAME 9 w swoim debiucie przegrał z Pawłem Sikorą, natomiast na trzynastce pokonał Kubę Posta przez jednogłośną decyzję sędziów.

Kto wygrał walkę Adrian Polak vs Patrykos?

O tym, kto wygrał walkę Adrian Polak vs Patrykos na FAME MMA 16, przekonaliśmy się w sobotę 5 listopada. Właśnie na ten dzień zaplanowała została bowiem gala FAME MMA 16. Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Adrian Polak vs Patrykos, mogliśmy wytypować ten pojedynek u oficjalnego sponsora federacji, czyli w firmie Betclic (zobacz kod promocyjny Betclic).

Wynik walki Adrian Polak vs Patrykos

Wynik walki Adrian Polak vs Patrykos to niewiadoma, ale raczej inny rezultat niż wygrana doświadczonego Polaka będzie sensacją. Patrykos do tej pory nie pokazał nic nadzwyczajnego w klatce i ciężko uwierzyć w to, że znacząco się rozwinął od ostatniego pojedynku z Kubą Postem. Jego dużym atutem jest jednak wzrost, co może mieć przełożenie w stójce. O wyniku tego konfliktu dowiemy się już w sobotni wieczór 5 listopada.

Zobacz także - kim jest Patrykos?

Opis walki Adrian Polak vs Patrykos

Opis walki Adrian Polak vs Patrykos, czyli jak może wyglądać ten pojedynek?

Runda I

Obaj zawodnicy bardzo spokojnie rozpoczęli pojedynek. Polak zajął środek oktagonu natomiast Patrykos był bardziej ruchliwy i orbitował po oktagonie. Można było zobaczyć wiele przyruchów, jednak celnych ciosów było jak na lekarstwo.

Runda II

Początek drugiej rundy w dużej mierze przypominał pierwszą odsłoną. Po około minucie celnym kopnięciem na głowę Polak posłał na deski Patrykosa. Przez moment wydawało się, że Polański jest bliski zwycięstwa walki przed czasem. Patryk Domke zachował jednak trzeźwość umysłu i zdołał przetrwać. Przed końcem drugiej rundy Polak złapał jeszcze duszenie gilotynowe, jednak nie zdołał go wykończyć.

Runda III

W trzeciej odsłonie widać było zmęczenie obu zawodników. Patrykos kilkukrotnie trafił celnymi ciosami, jednak było to za mało, aby zagrozić Polańskiego. Tuż przed końcem walki bardzo mocnym uderzeniem ponownie trafił Polak. Było jednak już zbyt mało czasu, aby wygrał walkę przed czasem. Finalnie zwyciężył Adrian Polański przez jednogłośną decyzję sędziów.

Wynik walki: Adrian "Polak" Polański pokonał Patryka "Patrykosa" Domke przez jednogłośną decyzję sędziów

Sprawdź wyniki walk