Mateusz "Matt Meknife" Janusz vs Krystian "Krycha" Wilczak zmierzą się w jednej z walk na gali FAME MMA 16. Kto wygrał ten pojedynek?

Matt Meknife vs Krycha FAME MMA 16

Matt Meknife vs Krycha, czyli jedna z walk gali FAME MMA 16. To starcie powinno rozgrzać wszystkich kibiców. Obaj zawodnicy jak na warunki freak fightów prezentują dość wysokie umiejętności. Mateusz Janusz jeszcze nie zaznał smaku zwycięstwa, więc powinniśmy zobaczyć z jego strony wzmożoną aktywność. Krystian Wilczak natomiast w każdej walce musi udowadniać kibicom, że jest on wartościowym zawodnikiem.

Kto wygrał walkę Matt Meknife vs Krycha?

O tym, kto wygrał walkę Matt Meknife vs Krycha na FAME MMA 16, przekonaliśmy się w sobotę 5 listopada. Właśnie na ten dzień zaplanowała została bowiem gala FAME MMA 16. Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Matt Meknife vs Krycha, mogliśmy wytypować ten pojedynek u oficjalnego sponsora federacji, czyli w firmie Betclic (zobacz kod promocyjny Betclic).

Wynik walki Matt Meknife vs Krycha

Wynik walki Matt Meknife vs Krycha stał pod dużym znakiem zapytania. Według bukmacherów faworytem tego pojedynku jest Krystian Wilczak. Jednak Matt Meknife w swoich dotychczasowych walkach pokazał, że stanowi on zagrożenie w każdej sekundzie walki i nie można go lekceważyć. O tym, kto wygra to starcie przkonamy się już w sobotni wieczór.

Zobacz także - kim jest Krycha?

Opis walki Matt Meknife vs Krycha

Opis walki Matt Meknife vs Krycha, czyli jak wyglądał ten pojedynek?

Runda I

W pierwszej rundzie dość szybko po obalenie poszedł Matt Meknife. Skutecznie przewrócił rywala i był w stanie go skontrolować. Wilczak miał duże problemy ze wstaniem. Janusz korzystał ze swojej siły i zdecydowanie wygrał pierwszą odsłonę.

Runda II

Wilczak nieźle spisywał się w stójce. Wydawał się być szybszy i celniejszy od swojego przeciwnika. Matt Meknife ponownie jednak zaliczył skuteczne obalenie. Krystian szybko zdołał wstać i ponownie trafiał celnymi ciosami. Pod koniec rundy ponownie skutecznie sprowadził pojedynek do parteru Janusz.

Runda III

Trzecia runda była zdecydowanie najlepszą w wykonaniu Krystiana Wilczaka. Wydawał się on być mniej zmęczony i szybszy. Janusz próbował ratować się ponownymi obaleniami, jednak "Krycha" był bardziej uważny niż w poprzednich odsłonach. Dobra ostatnia runda nie wystarczyła jednak do zwycięstwa.

Wynik walki: Mateusz "Matt Meknife" Janusz pokonał Krystiana "Krychę" Wilczaka przez jednogłośną decyzję sędziów