Mariusz "Hejter" Słoński i Amadeusz "Ferrari" Roślik zmierzyli się w jednej z walk na gali FAME MMA 16. Kto wygrał ten pojedynek?

Hejter vs Ferrari FAME MMA 16

Hejter vs Ferrari, czyli jedna z walk gali FAME MMA 16. Amadeusz Ferrari powraca do federacji FAME MMA po niezwykle udanym występie na High League 4. Mimo kontuzji stopy Roślik w ekspresowym tempie rozprawił się z Pawłem "Scarface'em" Bombą. Teraz jego przeciwnikiem będzie Hejter. Bilans Słońskiego wynosi 2-3. W swoim ostatnim występie w nieco ponad minutę przegrał z Dawidem Malczyńskim na gali FAME MMA 14. Teraz jednak zapowiada, że jest w znacznie lepszej dyspozycji i zaskoczy publikę wygrywając z Ferrarim. Czy tak rzeczywiście się stanie dowiemy się już niebawem.

Kto wygrał walkę Hejter vs Ferrari?

O tym, kto wygrał walkę Hejter vs Ferrari na FAME MMA 16, przekonaliśmy się w sobotę 5 listopada. Właśnie na ten dzień zaplanowała została bowiem gala FAME MMA 16. Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Hejter vs Ferrari, mogliśmy wytypować ten pojedynek u oficjalnego sponsora federacji, czyli w firmie Betclic (zobacz kod promocyjny Betclic).

Wynik walki Hejter vs Ferrari

Wynik walki Hejter vs Ferrari przez wielu jest uważany za czystą formalność. Bukmacherzy nie dają Hejterowi większych szans. Mariusz Słoński jest największym underdogiem na całej karcie walk. Freakowe gale jednak już nie raz pokazały, że murowani faworyci potrafią zawieść oczekiwania kibiców. Przegrana Ferrariego oznaczałaby dla niego ogromny krok wstecz. Roślik, jak sam twierdzi, zmierza po pas mistrzowski organizacji FAME MMA. Gdyby nie udało mu się zwyciężyć starcia z Hejterem bardzo mocno oddaliłby się od mistrzowskiej szansy. O wyniku tej walki dowiemy się już w sobotni wieczór 5 listopada.

Opis walki Hejter vs Ferrari

Opis walki Hejter vs Ferrari, czyli jak wyglądał ten pojedynek?

Runda I

Od pierwszej sekundy Hejter wbiegł z przeciwnika i zaatakował latającym kolanem. Ta szarża nie przyniosła jednak efektu i Słoński znalazł się na ziemi. Ferrari błyskawicznie doskoczył do niego i zasypał go ciosami. Hejter starał bronić się i odpychać przeciwnika nogami, jednak Roślik był nieustępliwy i bez przerwy bił Słońskiego, aż w końcu sędzia był zmuszony przerwać walkę.

Wynik walki: Amadeusz "Ferrari" Roślik pokonał Mariusza "Hejtera" Słońskiego