Mateusz "Tromba" Trąbka vs Marcin Dubiel zmierzyli się w jednej z walk na gali FAME MMA 16. Kto wygrał ten pojedynek?

Tromba vs Dubiel FAME MMA 16

Tromba vs Dubiel, czyli walka wieczoru gali FAME MMA 16. Marcin Dubiel przez bukmacherów jest uważany za faworyta tej walki, jednak Tromba w swoim debiucie pokazał się z dobrej strony. Były członek Teamu X z pewnością będzie górował doświadczeniem nad swoim przeciwnikiem. Na ten moment Dubiel ma na swoim koncie cztery walki, z których dwie wygrał i dwie przegrał. W ostatnim czasie zaskakiwał kibiców wytrzymałością i charakterem do walki. Mateusz Trąbka natomiast w swojej jedynej dotychczasowej walce pokonał Tomasza "Gimpera" Działowego. Mimo że miał w niej gorsze momenty, to finalnie zwyciężył przed czasem i jego występ można uznać za pozytywny.

Kto wygrał walkę Tromba vs Dubiel?

O tym, kto wygrał walkę Tromba vs Dubiel na FAME MMA 16, przekonaliśmy się w sobotę 5 listopada. Właśnie na ten dzień zaplanowała została bowiem gala FAME MMA 16. Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Tromba vs Dubiel, mogliśmy wytypować ten pojedynek u oficjalnego sponsora federacji, czyli w firmie Betclic (zobacz kod promocyjny Betclic).

Wynik walki Tromba vs Dubiel

Wynik walki Tromba vs Dubiel to wielka niewiadoma. Obaj zawodnicy dysponują bardzo podobnymi warunkami fizycznymi. Dubiel będzie miał nad swoim rywalem przewagę doświadczenia, jednak Tromba rozwija się w zaskakująco szybkim tempie i z pewnością nie będzie łatwym przeciwnikiem. O wyniku tej walki dowiemy się już w sobotni wieczór 5 listopada.

Zobacz także - kim jest Marcin Dubiel?

Opis walki Tromba vs Dubiel

Opis walki Tromba vs Dubiel, czyli jak wyglądał ten pojedynek?

Runda I

Walka rozpoczęła się od mocnego ataku ze strony Marcina Dubiela. Były członek Teamu X trafił Trombe, który momentalnie został zepchnięty do defensywy. Próbował on przenieść walkę do parteru, jednak Dubiel wykazał się bardzo dobrą obroną i obaj zawodnicy trafili pod siatkę. Tam Marcin zadał kilka mocnych ciosów, a po jednym z nich Trąbką przewrócił się na ziemię. Dubiel zaczął dobijać rywala i sędzia przerwał walkę.

Wynik walki: Marcin Dubiel pokonał Mateusza "Trombę" Trąbkę przez TKO, runda I