Już 25 lutego odbędzie się druga gala spod szyldu KSW w roku 2023. Istotnym elementem całego wydarzenia jest oczywiście oficjalne ważenie. Kiedy ważenie KSW 79? Gdzie obejrzeć ważenie przed KSW 79? Kto na ważeniu KSW 79? O tym dowiemy się z poniższego artykułu.

Kiedy ważenie KSW 79?

Kiedy ważenie KSW 79? Ważenia przed galami sportów walki zazwyczaj odbywają się dzień przed głównym wydarzeniem. Nie inaczej jest w przypadku organizacji KSW. Jako że gala, którą w pełni możemy typować u bukmachera Fortuna (zobacz: kod promocyjny Fortuna) została zaplanowana na 25 lutego, ważenie zobaczymy w piątek 24 lutego. Jak powszechnie wiadomo, to czy zawodnicy wypełnili limit wagowy okaże się na porannym ważeniu zamkniętym dla publiczności. Wieczorna ceremonia ważenia, na której zobaczymy kibiców została zaplanowana na godzinę 18:00.

Gdzie ważenie KSW 79?

Gdzie ważenie KSW 79? Lokalizacja ważenia przed KSW 79 jest już znana. Odbędzie się ono w CS Club w Home Credit Arenie w Libercu. Wstęp na to wydarzenie jest wolny, a więc nie trzeba wcześniej wykupywać biletów, aby zobaczyć uczestników sobotniej gali.

Sprawdź także - typy na KSW

Transmisja z ważenia KSW 79

Transmisja z ważenia KSW 79 odbędzie się na "Kanale Sportowym" na platformie YouTube, a także na profilu organizacji KSW na Facebook'u. Od kilku gal KSW ściśle współpracuje z "Kanałem Sportowym", przez co to właśnie tam możemy oglądać transmisję z ważenia. Studio przed tym wydarzeniem rozpocznie się godzinę przed ceremonią ważenia, czyli o 17:00. Zobaczymy wtedy między innymi Q&A z zawodnikiem KSW - Michalem Martinkiem. Sama sobotnia gala będzie natomiast dostępna w PPV na KSW 79.

Kto na ważeniu KSW 79?

Na ważeniu KSW 79 zobaczymy wszystkich bohaterów sobotniej gali. Kibice zgromadzeni na hali najbardziej będą wyczekiwać pojawienia się na scenie czeskich bohaterów takich jak Dominik Humburger, David Hosek czy Frederico Komuenha. Pozostałych fanów z pewnością zainteresują zawodnicy, którzy staną naprzeciwko siebie w walce wieczoru, czyli Phil de Fries i Todd Duffee, a także pozostali bohaterowie KSW 79. Wśród nich będą między innymi Arkadiusz Wrzosek, Tomas Mozny, Daniel Omielańczuk, Michał Kita, Brian Hooi czy Jivko Stoimenov.

Sprawdź także - karta walk KSW 79

Wyniki ważenia KSW 79

Wyniki ważenia przed KSW 79 poznaliśmy w piątek 24 lutego na oficjalnym ważeniu. Ważenie dla publiczności odbędzie się wieczorem i to właśnie wtedy wszyscy zawodnicy sobotniego wydarzenia zaprezentują się na scenie i po raz ostatni przed galą staną naprzeciwko siebie, aby spojrzeć sobie w oczy.

Phil De Fries 120 kgTodd Duffee 109 kg
Dominik Humburger 84 kgJorge Bueno 84,3 kg
Arkadiusz Wrzosek 107,2 kgTomas Mozny 120,6 kg
Daniel Omielańczuk 114,8 kgMichał Kita 108,3 kg
Brian Hooi 77 kgJivko Stoimenov 77,1 kg
Andreas Gustafsson 84,1 kgDavid Hosek 84,3 kg
Ramzan Jembiev 68,5 kgMurilo Delfino 68,5 kg
Natalia Baczyńska-Krawiec 59 kgPetra Castkova 58,8 kg
Frederico Komuenha 84,1 kgMatyas Viszlay 84,4 kg
ksw 79

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 79. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!