Przed nami długo wyczekiwana gala KSW 79. Będzie to pierwsze wydarzenie największej polskiej organizacji w Czechach. Z tej okazji w karcie walk zobaczymy wielu zawodników zza południowej granicy. W walce wieczoru zobaczymy jednak Brytyjczyka, Phila de Friesa, który stanie do ósmej obrony mistrzowskiego pasa wagi ciężkiej. Zmierzy się on z Toddem Duffee. Będzie to drugie starcie tych zawodników. Pierwsze odbyło się w organizacji UFC w 2012 roku, Wtedy górą był Amerykanin.

KSW 79 - Którzy Zawodnicy zawalczą w tej edycji?

Karta walk KSW 79, którą w całości możemy typować u bukmachera Fortuna (zobacz: kod promocyjny Fortuna), powinna dostarczyć fanom wielu emocji. Kto zawalczy na KSW 79? Będzie to przede wszystkim mistrz wagi ciężkiej Phil de Fries. Brytyjczyk dzierży mistrzowski pas już od blisko czterech lat. Jego fenomenalną passę postara się przerwać były zawodnik UFC Todd Duffee.

Co-main event KSW 79 to pojedynek reprezentanta Czech, Dominika Humburgera, z Jorge Bueno. Humburger początkowo miał zmierzyć się z niepokonanym Serbem - Nemanją Nikolicem. Ten jednak musiał wycofać się z pojedynku z powodu kontuzji. Bueno to 33-letni reprezentant Brazylii legitymujący się bilansem 8-1. Na KSW 79 zobaczymy również aż trzy starcia w wadze ciężkiej. Oprócz mistrzowskiego starcia de Fries vs Duffee, które jest walką wieczoru, rękawice skrzyżują ze sobą Daniel Omielańczuk z Michałem Kitą oraz Arkadiusz Wrzosek z Tomasem Moznym.

Z pozostałych zawodników, którzy wystąpią na KSW 79 z pewnością należy wymienić Briana Hooia, Jivko Stoimenova, Andreasa Gustafssona czy debiutujących w KSW Ramzana Jembieva, Davida Hoska, Frederico Komuenhę i Matyasa Viszlaya.

Sprawdź także - KSW 79 Transmisja

KSW 79 - Pełna Karta Walk

Karta walk gali KSW 79 rozpocznie się od pojedynku w kategorii średniej. Naprzeciwko siebie stanie dwóch zawodników, którzy zadebiutują w organizacji KSW. Frederico Komuenha i Matyas Viszlay w zawodowym MMA stawiają dopiero pierwsze kroki, jednak ich bój powinien zainteresować publiczność zgromadzoną na hali. Po tym pojedynku zobaczymy jedyne na karcie walk starcie kobiet. Natalia Baczyńska-Krawiec skrzyżuje rękawice z doświadczoną Czeszką - Petrą Castkovą. W trzeciej walce gali KSW 79 zobaczymy walkę Ramzana Jembieva z Murilo Delfino. Dla obu będzie to debiut w KSW.

W kolejnych pojedynkach będziemy mogli oglądać w akcji takich zawodników jak Andreas Gustafsson, David Hosek, Brian Hooi czy Jivko Stoimenov. Warto wspomnieć, że na KSW 79 odbędą się aż trzy walki w dywizji ciężkiej. W pierwszej z nich rękawice skrzyżuje dwóch Polaków. Daniel Omielańczuk podejmie Michała Kitę, który zastąpił kontuzjowanego Viktora Pestę. Po tym pojedynku zobaczymy starcie, które z pewnością rozgrzeje publikę. Arkadiusz Wrzosek przywita w okrągłej klatce KSW wyśmienitego kickboxera - Tomasa Moznego.

Co main event i walka wieczoru KSW 79

W co-main evencie gali KSW 79 zobaczymy reprezentanta Czech, Dominika Humburgera, który skrzyżuje rękawice z reprezentantem Brazylii - Jorge Bueno. Na koniec kibice będą świadkami walki o pas wagi ciężkiej pomiędzy Philem de Friesem a Toddem Duffee. Zawodnicy ci po raz pierwszy zmierzyli się w 2012 roku w organizacji UFC. Lepszy okazał się Duffee, który znokautował Brytyjczyka już w pierwszej rundzie. Na zbliżającej się gali de Fries z pewnością zrobi wszystko, aby udanie się zrewanżować.

Pojedynki gali KSW 79 odbędą się w następującej kolejności:

  • Frederico Komuenha vs Matyas Viszlay
  • Natalia Baczyńska-Krawiec vs Petra Castkova
  • Ramzan Jembiev vs Murilo Delfino
  • Andreas Gustafsson vs David Hosek
  • Brian Hooi vs Jivko Stoimenov
  • Daniel Omielańczuk vs Michał Kita
  • Arkadiusz Wrzosek vs Tomas Mozny
  • Dominik Humburger vs Jorge Bueno
  • Phil De Fries vs Todd Duffee

ksw 79

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 79. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!