Jembiev vs Delfino - Przebieg walki

Runda I

 

Dobre kopnięcie Delfino na korpus. Początek pokazuje, że to właśnie kopnięcia będą główną bronią Delfino. Próbuje się wstrzelić Jembiev. Obalenie Francuza. Świetnie kręci się jednak w parterze Delfino i walka wraca do stójki. Idzie z kopnięciami Delfino, przechwytuje jednak nogę Jembiev i przewraca rywala. Ponownie udaje się uciec Delfino. Dobra pierwsza runda w wykonaniu obu zawodników, jednak dzięki obaleniom prawdopodobnie zostanie zapisana na konto Jembieva.

 

Runda II

 

Ależ akcja Jembieva! Poszedł z ciosem, a potem błyskawiczne wysokie kopnięcie i Delfino znokautowany! Niezwykle efektowne KO!

 

Ramzan Jembiev pokonuje Murillo Delfino przez KO, runda II.

Jembiev vs Delfino KSW 79

Starcie Francuza z Brazylijczykiem zapowiadało się bardzo interesująco. Obaj zawodnicy debiutowali w organizacji KSW, więc chcieli pokazać się z jak najlepszej strony.

23-letni Ramzan Jembiev już dziś uznawany jest za niezwykle perspektywicznego zawodnika, który podobnie jak Mbappe jest nadzieją francuskiego footballu, tak i on jest nadzieją francuskiego MMA. Co ciekawe wywodzi się z prestiżowego klubu Atch Academu, z którego wyszedł taki talent jak Salahdine Parnasse, mistrz KSW wagi piórkowej i tymczasowy czempion wagi lekkiej. Obaj ze sobą trenują i znają się w życiu prywatnym.

Jembiev przed tym starciem miał za sobą cztery walki na profesjonalnej scenie MMA. Zadebiutował w 2018 roku, ale musiał wówczas uznać wyższość swojego przeciwnika. Następnie zrobił sobie przerwę i ponownie wrócił do oktagonu w 2021 roku. Już w pierwszej rundzie znokautował Ashota Grigoryana podczas gali 100% Fight 44 we Francji. Dwa miesiące później na kolejnej odsłonie rozprawił się z Mikhaelem Benshimonem, nokautując rodaka w drugiej rundzie. Ostatni pojedynek Francuza miał miejsce na gali 100% Fight 46 w czerwcu ubiegłego roku. Po pełnych dystansie sędziowie przyznali jednogłośne zwycięstwo Ramzanowi.

Dla Murilo Delfino walka na gali KSW 79 była debiutem w polskiej federacji. Przed tym starciem zapowiadał prawdziwą wojnę. W MMA debiutował rok wcześniej od Francuza. Do dziś stoczył trzy pojedynki i wszystkie wygrał, kończąc rywali przed czasem. W pierwszej i drugiej walce posłał przeciwników na deski, a w ostatnim boju wygrał przez poddanie. Niezależnie od sposobu kończenia, Murilo zawsze triumfował w pierwszej rundzie. Przed rozpoczęciem zawodowej kariery, Brazylijczyk walczył też amatorsko. Na swoim koncie ma również wiele medali zawodów grapplingowych.

Kto wygrał walkę Jembiev vs Delfino na KSW 79?

O tym, kto wygrał walkę Jembiev vs Delfino na KSW 79, przekonaliśmy się w sobotni wieczór 25 lutego. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem gala KSW 79. Z racji tego, że była to trzecia walka według kolejności, na wynik nie musieliśmy długo czekać.

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Jembiev vs Delfino, mogliśmy wytypować ten pojedynek w firmie Fortuna (odbierz Kod promocyjny Fortuna), czyli u oficjalnego sponsora gali KSW. Zdaniem bukmacherów faworytem był Francuz. Kurs na jego zwycięstwo wynosił 1.35, natomiast na Brazylijczyka 3.21.

Jembiev vs Delfino Wynik

Wynik walki Jembiev vs Delfino stał pod znakiem zapytania i z pewnością był istotny dla obu fighterów. Rekordy obu były bardzo do siebie zbliżone. Bilans Francuza przed tym starciem brzmiał 3-1, a Brazylijczyka 3-0. Kluczową różnicą był jednak fakt, że Delfino swoją ostatnią walkę stoczył trzy lata temu. Jembiev natomiast jest cały czas w treningu i wszystkie swoje wygrane zanotował na przestrzeni ostatnich dwóch lat. O wyniku walki Jembiev vs Delfino przekonaliśmy się już w sobotę 25 lutego! Wygrał ją Jembiev przez nokaut w rundzie drugiej.

ksw 79

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 79. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!