Hooi vs Stoimenov - Przebieg walki

Runda I

 

Rozpoczyna od szarży Stoimenov. Uważny jest Hooi. Znacznie bardziej agresywny Stoimenov, Trafia kilkukrotnie Bułgar. Klinczuje Hooi. Walka wraca na środek i ponownie widzimy walkę w stójce. Nieco zwolnił Stoimenov. Hooi poluje na kontrę. Teraz klinczuje Stoimenov, kilka dobrych ciosów zadał Hooi. Rozpędza się Holender i trafia! Pada Bułgar, dobija go Hooi! Koniec!

 

Brian Hooi pokonuje Jivko Stoimenova przez TKO, runda I.

Hooi vs Stoimenov KSW 79

Brian Hooi w swojej zawodowej karierze MMA wygrał 18 z 28 walk. Sześć razy nokautował, a sześć razy poddawał swoich oponentów. Debiutując w KSW, także pokazał, że stać go na wiele. Podczas wydarzenia z numerem 72 w Kielcach dał kibicom powód do zachwytu. Walka, choć krótka miała mnóstwo zwrotów akcji. Ostatecznie to Brian wyprowadził kończący cios, po którym zaczął rozbijać Michała Pietrzaka na macie. Sędzia natychmiast przerwał starcie, które zostało wybrane najlepszą walką wieczoru. W drugim pojedynku dla największej organizacji MMA w Europie zmierzył się z Polakiem, Arturem Szczepaniakiem. Tym razem musiał uznać wyższość rywala.

Holender znajduje się obecnie na trzecim miejscu w rankingu kategorii półśredniej KSW. W najbliższej walce w Libercu chciał utrzymać tę pozycję. Sam mówił, że w przyszłości chciałby dostać walkę o mistrzowski pas. Zanim trafił do KSW, Hooi zdobywał doświadczenie w różnych sportach walki. Rywalizował w Europie, ale również na dalekim i bliskim wschodzie. Walczył dla wielu znanych organizacji jak: Bellator MMA, German MMA Championship czy Brave CF.

Jivko Stoimenov debiutował w KSW w kwietniu 2022 roku. Na gali z numerem 69 przegrał w starciu z utalentowanym Arturem Szczepaniakiem. Bułgar chciał się za wszelką cenę zrewanżować za ostatnie dwie porażki z rzędu i wrócić na zwycięską ścieżkę. "The Bulgarnian Ripper" sześć razy nokautował i sześć razy poddawał swoich przeciwników. Warto dodać, że wszystkie wygrane pojedynki kończył już w pierwszej odsłonie.

Bułgar swoją przygodę z MMA zaczynał od starć na szczeblu amatorskim, a gdy wszedł do zawodowej rywalizacji, w trzy lata zanotował siedem triumfów i tylko jedną porażkę. Początkowo Stoimenov bił się u siebie w domu, ale potem zaczął odwiedzać inne kraje w Europie. Do tej pory swoje potyczki toczył też w Chorwacji, Macedonii, Serbii, Portugalii, Polsce i Niemczech.

Kto wygrał walkę Hooi vs Stoimenov na KSW 79?

O tym, kto wygrał walkę Hooi vs Stoimenov na KSW 79, przekonaliśmy się w sobotni wieczór 25 lutego. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem gala KSW 79. Z racji tego, że była to piąta walka według kolejności, o wyniku dowiedzieliśmy się po godz. 21:00.

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Hooi vs Stomenov, mogliśmy wytypować ten pojedynek w firmie Fortuna (odbierz Kod promocyjny Fortuna), czyli u oficjalnego sponsora gali KSW. Zdaniem bukmacherów faworytem był Hooi. Kurs na jego zwycięstwo wynosił 1.33, natomiast na Stoimenova 3.32.

Hooi vs Stoimenov Wynik

Wynik walki Hooi vs Stoimenov stał pod znakiem zapytania. Ten pierwszy z przytupem wszedł do organizacji KSW. Holender w debiucie w pierwszej rundzie poradził sobie z wysoko notowanym Michałem Pietrzakiem. W kolejnej walce jednak nieoczekiwanie już po 43 sekundach został znokautowany przez Artura Szczepaniaka. Stoimenov z kolei w polskiej federacji do tej pory zanotował tylko jeden występ. Na KSW 69 został poddany już w pierwszej odsłonie przez wcześniej wspomnianego Szczepaniaka. Mimo ostatniej porażki Hooi pokazał w debiucie na gali KSW, że posiada wysokie umiejętności. Ostatecznie lepszy okazał się Hooi, który poradził sobie ze Stoimenovem już w pierwszej rundzie, pokonując go przez TKO. 

ksw 79

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 79. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!