De Fries vs Duffee - Przebieg walki

Runda I

 

Obala już po 30 sekundach de Fries. Jest z góry Brytyjczyk w pozycji bocznej. Próbuje ustabilizować rywala. Wstaje Duffee, ale dalej na siatce do obalenia dąży de Fries. W pełnej defensywie Amerykanin. Wpina duszenie mistrz, ale rezygnuje z tej próby i zachodzi za plecy. Bije de Fries i przerywa sędzia! Koniec!

 

Phil de Fries pokonuje Todda Duffee przez TKO, runda I.

De Fries vs Duffee KSW 79

Main eventem gali KSW 79, a jednocześnie wielkim rewanżem za starcie sprzed lat, był pojedynek w wadze ciężkiej, w którym Brytyjczyk, Phil De Fries, mistrz tej kategorii, stanął do kolejnej obrony pasa z Amerykaninem, Toddem Duffeem.

Phil De Fries dzierży rekord największej ilości obron mistrzowskiego pasa federacji KSW. Brytyjczyk przed tą walką miał ich na koncie siedem, a po tym starciu dołożył kolejne. Do największej organizacji MMA w Europie trafił w 2018 roku. W przeszłości walczył dla takich organizacji jak UFC (3-2), Bellator (1-0) czy M-1 Challenge. Choć obecnie jest niepokonany od jedenastu pojedynków, w przeszłości miewał gorsze walki. Jedna z nich przydarzyła się właśnie z Duffeem podczas gali UFC 155. Starcie potrwało nieco ponad dwie minuty i zakończyło się nokautem ze strony Amerykanina. Anglik nie kryje, że wówczas nie był w najlepszej dyspozycji i borykał się z problemami psychicznymi i prywatnymi. Teraz jednak szykował się na prawdziwą wojnę i chciał udowodnić swoją wyższość.

Todd Duffee jest zawodnikiem, który w każdym pojedynku chce zapewniać pokaźną dawkę emocji. W całej sportowej historii ma na swoim koncie dziewięć wygranych przez nokaut, a przed tym rewanżowym starciem zapowiadał, że w tym starciu dopisze do swojego rekordu kolejną wygraną przed końcowym gongiem. Przed rewanżem trenował w jednym z najlepszych klubów na świecie, American Kickboxing Academy, gdzie trenują takie gwiazdy jak Cain Velasquez, były mistrz UFC wagi ciężkiej.

Kto wygrał walkę De Fries vs Duffee na KSW 79?

O tym, kto wygrał walkę wieczoru De Fries vs Duffee na KSW 79, przekonaliśmy się w sobotni wieczór 25 lutego. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem gala KSW 79. Z racji tego, że była to ostatnia walka na wydarzeniu w Libercu, na wynik musieliśmy poczekać do godz. 23:30.

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę De Fries vs Duffee, mogliśmy wytypować ten pojedynek w firmie Fortuna (odbierz Kod promocyjny Fortuna), czyli u oficjalnego sponsora gali KSW. Zdaniem bukmacherów zdecydowanym faworytem był Brytyjczyk. Kurs na jego zwycięstwo wynosił 1.15, natomiast na Amerykanina aż 5.46

De Fries vs Duffee Wynik

Wynik walki De Fries vs Duffee stał pod znakiem zapytania i z pewnością był ważny dla obu zawodników, a szczególnie dla Brytyjczyka, który liczył na udany rewanż. Od ich pierwszego pojedynku minęło już ponad dziesięć lat i kariery obu zawodników poszły w całkiem innym kierunku. Todd Duffee po starciu z Brytyjczykiem stoczył tylko trzy walki, natomiast Phil De Fries jest niepokonany od jedenastu walk i ma za sobą już osiem skutecznych obron mistrzowskiego pasa KSW. O wyniku walki De Fries vs Duffee przekonaliśmy się już w sobotni wieczór 25 lutego. Wygrał ją Phil De Fries, pokonując Todda Duffee w pierwszej rundzie przez TKO.

ksw 79

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 79. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!