Humburger vs Bueno - Przebieg walki

Runda I

 

Ostrożni obaj zawodnicy na początku walki. Dużo przyruchów wykonuje Humburger. Skraca dystans Bueno, krótka wymiana, ale żaden cios nie doszedł celu. Po nogi idzie Bueno, ale wybrania tę próbę Czech. Ponawia próbę Bueno i znów świetnie wychodzi z opresji Humburger. Korzysta z zasięgu Czech, trzyma na dystans rywala.

 

Runda II

 

Nie radzi sobie w stójce Bueno. Idzie po nogi i tym razem ląduje z góry i próbuje skontrolować Humburgera. Uderza z góry Bueno. Skręca się Czech, stara się uciec. Przechodzi w dosiad na chwilę Bueno, ale odwraca pozycję Humburger! Nie chce bić się w parterze Czech, wstaje zatem do góry. Sędzia podnosi również Bueno. Udanie sprowadza na 30 sekund przed końcem Bueno. Udało się wstać przed końcem rundy Humburgerowi

 

Runda III

 

Wydaje się być bardziej zmęczony Bueno. Idzie w nogi Brazylijczyk, jednak odrzuca nogi Humburger. Zamknięty na siatce jest Bueno, po raz kolejny rozpaczliwie idzie po nogi. Próba wybroniona przez Czecha. Świetna kombinacja Humburgera. Kontroluje pojedynek Czech. Minuta do końca. Sprowadza pod koniec Bueno, ale to chyba za mało, by wygrać tę walkę. Koniec! Przed nami decyzja sędziów

 

Dominik Humburger pokonuje Jorge Bueno przez jednogłośną decyzję sędziów (29-28, 29-28, 29-28).

Humburger vs Bueno KSW 79

Humburger podczas gali w Libercu początkowo miał rywalizować z Nemanją Nikoliciem. Serb musiał się jednak wycofać z powodu kontuzji. W jego miejsce wskoczył Brazylijczyk z czarnym pasem brazylijskiego jiu-jitsu.

Lokalny fighter z Liberca, czyli Dominik Humburger jest do tej pory niepokonany w zawodowym MMA. W starciu z Brazylijczykiem walczył o utrzymanie nieskazitelnego bilansu. Czech przed drugim pojedynkiem w KSW trenował w Stanach Zjednoczonych w klubie Cliff FC (jeden z najlepszych na świecie). Miał też okazję sparować z Karlosem Vemolą, jednym z topowych i najbardziej doświadczonych czeskich zawodników MMA. Dominik w profesjonalnej klatce zadebiutował w 2021 roku. W jedenaście miesięcy stoczył trzy walki i wszystkie wygrał przez nokaut w pierwszej rundzie. Po debiucie w największej organizacji MMA w Europie stoczył jeszcze jeden pojedynek na Słowacji i dopisał kolejny triumf przez nokaut.

Bueno jest doświadczonym parterowcem i wielokrotnym medalistą zawodów grapplingowych. W MMA znany jest z efektownych nokautów. W mieszanych sztukach walki zadebiutował w 2017 roku. Do tej pory stoczył dziewięć pojedynków. Sześć walk zakończył, posyłając rywali na deski, a raz wygrał przez poddanie. Jorge głównie pokazywał swoje umiejętności w Brazylii, ale konfrontował się również w Austrii, Czechach i Szwecji.

Kto wygrał walkę Humburger vs Bueno na KSW 79?

O tym, kto wygrał walkę Humburger vs Bueno na KSW 79, przekonaliśmy się w sobotni wieczór 25 lutego. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem gala KSW 79. Z racji tego, że był to co-main event, na wynik poczekaliśmy do godz. 23:00.

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Humburger vs Bueno, mogliśmy wytypować ten pojedynek w firmie Fortuna (odbierz Kod promocyjny Fortuna), czyli u oficjalnego sponsora gali KSW. Zdaniem bukmacherów zdecydowanym faworytem był Czech. Kurs na jego zwycięstwo wynosił 1.23, natomiast na Brazylijczyka 4.17.

Humburger vs Bueno Wynik

Wynik walki Humburger vs Bueno zdaniem bukmachera Fortuna mógł być tylko jeden, czyli zwycięstwo Czecha. Czy tak się jednak stało? Rekordy obu przed tym starciem wyglądały bardzo okazale. Reprezentant Czech był niepokonany, natomiast Brazylijczyk tylko raz musiał oddać wyższość swojemu rywalowi. Patrząc jednak na to, z kim mierzyli się obaj panowie, nie można nie odnieść wrażenia, że jak na razie to Jorge Bueno dostawał trudniejszych przeciwników. Wynik walki Humburger vs Bueno poznaliśmy już w sobotni wieczór 25 lutego. Wygrał ją Humburger przez jednogłośną decyzję sędziów. 

ksw 79

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 79. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!