Na 18 marca zaplanowano pierwsze w tym roku wydarzenie organizowane przez federację High League. Będzie to już szósta edycja tej czołowej na polskim rynku organizacji. Istotnym elementem całego wydarzenia jest oczywiście oficjalne ważenie. Kiedy ważenie High League 6? Gdzie obejrzeć ważenie przed High League 6? Kto na ważeniu High League 6? O tym dowiemy się z poniższego artykułu.

Wyniki ważenia High League 6

Wyniki ważenia przed High League 6 poznaliśmy już w piątkowy wieczór 17 marca. To właśnie wtedy wszyscy zawodnicy sobotniego wydarzenia zaprezentowali się na scenie i po raz ostatni przed galą stanęli naprzeciwko siebie, aby spojrzeć sobie w oczy.

Jarosław "Pashabiceps" Jarząbkowski 80 kgMarcin Dubiel 79,8 kg
Lexy Chaplin 62,8 kgPaulina Hornik 62 kg
Denis Załęcki 115,8 kgPaweł Tyburski 99,8 kg
Paweł "Prezes FEN" Jóźwiak 101,2 kgMarcin "El Testosteron" Najman 113,2 kg
Mateusz "Don Diego" Kubiszyn 97 kgDawid Załęcki 96,8 kg
Konrad Karwat 110,2 kgDenis Labryga 113,4 kg
Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk 85,2 kgKacper "Ludwiczek" Bociański 98,4 kg
Tomasz "Szalony Reporter" Matysiak 87,2 kgMichał Cichy 83,2 kg
Mateusz "Haribo" Gąsiewski 80,4 kgRoger Salla 82,2 kg

Kiedy ważenie High League 6?

Kiedy ważenie High League 6? Ważenia przed galami sportów walki zazwyczaj odbywają się dzień przed głównym wydarzeniem. Nie inaczej jest w przypadku organizacji High League 6. Jako że gala, którą w pełni możemy typować u bukmachera Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna) została zaplanowana na 18 marca, ważenie zobaczyliśmy w piątek 17 marca. Jak powszechnie wiadomo, to czy zawodnicy wypełnili limit wagowy okaże się na porannym ważeniu zamkniętym dla publiczności. Wieczorna ceremonia ważenia, na której zobaczyliśmy kibiców została zaplanowana na godzinę 19:00. Warto również dodać, że o godzinie 18:00 rozpoczął się media trening, na którym zobaczyliśmy próbkę umiejętności wszystkich zawodników, którzy wystąpią na gali High League 6.

Gdzie ważenie High League 6?

Gdzie ważenie High League 6? Lokalizacja ważenia przed High League 6 jest już znana. Odbyło się ono w małej hali w Spodku w Katowicach. Wstęp na to wydarzenie był wolny, a więc nie trzeba było wcześniej wykupywać biletów, aby zobaczyć uczestników sobotniej gali.

Sprawdź także - typy na High League 6

Transmisja z ważenia High League 6

Transmisja z ważenia High League 6 odbyła się na platformie YouTube, na oficjalnym profilu organizacji High League. Przed ważeniem, od godziny 18:00, mogliśmy zobaczyć media trening. Po nim odbyło się oficjalne ważenie, na którym wszyscy zawodnicy po raz ostatni staną do face to face. Sobotnia gala będzie natomiast dostępna w PPV na High League 6.

Kto na ważeniu High League 6?

Na ważeniu High League 6 zobaczyliśmy wszystkich bohaterów sobotniej gali. Kibice z pewnością najbardziej wyczekiwali pojawienia się na scenie Jarosława "Pashabicepsa" Jarząbkowskiego oraz Marcina Dubiela. To właśnie ci zawodnicy skrzyżują rękawice w walce wieczoru gali High League 6. Pomiędzy tymi zawodnikami było jednak spokojnie na konferencjach, więc również na ważeniu nie doszło do przepychanek.

Gorąco mogło być jednak przy okazji face to face Pawła Tyburskiego z Denisem Załęckim. Obaj zawodnicy należą do charakternym i temperamentnym, więc wydawało się, że wystarczy iskra, abyśmy na scenie zobaczyli awanturę. Na ważeniu High League zobaczyliśmy także wszystkich pozostałych zawodników, którzy wystąpią na gali, a będą to między innymi Lexy Chaplin, Paulina Hornik, Paweł Jóźwiak, Marcin Najman, Mateusz Kubiszyn, Dawid Załęcki, Konrad Karwat czy Denis Labryga.

Sprawdź także - karta walk High League 6


Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie High League 6. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!


Kiedy odbędzie się ważenie High League 6?
Ważenie High League 6 odbędzie się dzień przed galą, czyli 17 marca.
Gdzie będzie można obejrzeć transmisję z ważenia High League 6?
Transmisja z ważenia High League 6 odbędzie się na oficjalnym kanale YouTube High League.