Konferencje High League to często lepsza rozrywka niż same walki w dniu gali. Generują one mnóstwo emocji i cieszą się sporą oglądalnością. Tym razem nie powinno być inaczej, gdyż w karcie walk mamy takich zawodników jak Agata "Fagata" Fąk, Maja Staśko, Natalia "Natsu" Karczmarczyk, Alberto Simao, czy Mateusz "Muran" Murański. Drugą konferencję High League 5 tradycyjnie poprowadzą Arkadiusz Pawłowski, Mateusz Kaniowski i Malik Montana. Kiedy odbędzie się 2 konferencja High League 5? Czy transmisja konferencji High League 5 online jest za darmo?

Kiedy 2 konferencja High League 5?

Za nami ostatnia gal PRIME SHOW MMA 4, na której oglądaliśmy dziesięć pojedynków, w tym walkę wieczoru pomiędzy Don Kasjo a Popkiem. Skupiając się jednak na High League 5 druga konferencja przed głównym eventem, który można obstawiać u bukmachera Fortuna (sprawdź: kod promocyjny Fortuna) odbędzie się w nadchodzącą środę, 7 grudnia. 

Druga Konferencja High League - godzina

O której godzinie High League 5 druga konferencja? Godzina rozpoczęcia nie uległa zmianie w stosunku do poprzednich edycji High League. W związku z tym II konferencja High League 5 rozpocznie się oficjalnie o godzinie 20:00. 

Gdzie II konferencja High League 5?

Potyczki słowne, face to face i ogłoszenia nowych zawodników zawitają kolejny raz do znanego hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi. Druga konferencja High League 5 będzie otwarta dla publiczności. Jeśli chcesz uczestniczyć w tym wydarzeniu, musisz oczywiście zakupić bilet, którego cena na stronie Eventim.pl wynosi 69 PLN.

Zobacz także: Typy High League

Transmisja drugiej konferencji High League 5

Jak zawsze oprócz możliwości obejrzenia 2 konferencji bezpośrednio w hotelu Hilton w Łodzi, transmisja online konferencji High League 5 będzie dostępna na oficjalnym kanale federacji na platformie YouTube. Warto dodać, że transmisja drugiej konferencji High League 5 jest zupełnie darmowa i nie trzeba wykupywać na nią PPV.

Kto na 2 konferencji High League 5?

Pełna karta walk High League 5 jest już znana i wiemy, kto na pewno wystąpi na drugiej konferencji High League 5. Kilka dni przed konferencją na Instagramie High League pojawiła się informacja, że jedną z głównych walk będzie starcie Agaty "Fagata" Fąk z Natalią "Natsu" Karczmarczyk. Z pewnością topowe influencerki w Polsce przyciągną uwagę wielu fanów, a szczególnie "Fagata", wokół której ostatnio ciągną się różne kontrowersje i dramy. W typowo sportowym pojedynku zmierzą się medalista olimpijski w zapasach, Damian Janikowski oraz polski kickbokser i uczestnik walk na pięści m.in. na Gromdzie, Mateusz "Don Diego" Kubiszyn. W walce wieczoru po pięciomiesięcznej przerwie wkracza Paweł "Tybori" Tyburski, który wygrał swoją ostatnią walkę na Prime Show MMA 2 przeciwko Adamowi Soroko. Jego rywalem będzie znany raper, Alberto Simao.

Poza tym ogłoszono również starcie Mateusza Murańskiego z Pawłem "Scarface" Bombą oraz Mai Staśko z Maszą Graczykowską. Na II konferencji High League 5 poznamy także bliżej streamerów, Dawida "Diables" Porwisiaka i Pawła "Leh" Lehmanna, którzy zadebiutują w oktagonie już 10 grudnia 2022 roku. Pozostałe nazwiska, które pojawią się na 2 konferencji High League 5 to: Dawid "Crazy" Załęcki, Przemysław "Sequento" Skulski i Maciej "Zony" Zoniuk.


Kiedy 2 konferencja High League 5?
Druga konferencja odbędzie się w środę 7 grudnia.
High League 5 konferencja o której godzinie?
Początek transmisji drugiej konferencji High League 5 został zaplanowany na godzinę 20:00.
Gdzie konferencja High League 5?
2 konferencja High League odbędzie się w łódzkim hotelu Hilton.