Już w tę sobotę odbędzie się piąta edycja gali High League. Wydarzenie to z pewnością przyniesie wiele emocji. Kto zawalczy na High League 5? High League 5 bukmacher? Gdzie oglądać High League 5? O tym dowiesz się z tego artykułu.

High League 5  - Karta Walk

Karta walk gali High League 5 prezentuje się naprawdę imponująco. W walce wieczoru spotkają się ze sobą Paweł „Tybori” Tyburski i Alberto Simao. Konflikt pomiędzy tymi zawodnikami trwa już od dłuższego czasu. Podczas sobotniego wydarzenia zobaczymy również dwa starcia kobiet. Natalia „Natsu” Karczmarczyk zawalczy z Agatą „Fagatą” Fąk. W formule K-1 w małych rękawicach zmierzą się natomiast Maja Staśko z Marią „Maszą” Graczykowską. Wielu kibiców najbardziej emocjonować będzie starcie Mateusza „Murana” Murańskiego z Pawełem "Scarface'em" Bombą. Obaj zawodnicy na konferencji pokazali, że nie pałają do siebie sympatią. W karcie walk High League 5 znalazł się również miejsce dla aż sześciu debiutantów. Pełna karta walk prezentuje się w następujący sposób:

Kamil "Hassi" HassanWojciech "Rekordzista" Sobierajski
Przemysław „Sequento” SkulskiAndrzej "Andrew" Gazda
Dawid „Crazy” ZałęckiVaso "Psycho" Bakočević
Dawid „Diables” PorwisiakPaweł „Leh” Lehmann
Maciej „Zony” ZoniukJakub "Holak" Krawczyk
Maja StaśkoMaria „Masza” Graczykowska
Mateusz „Don Diego” KubiszynDamian Janikowski
Mateusz „Muran” MurańskiPaweł „Scarface” Bomba
Natalia „Natsu” KarczmarczykAgata „Fagata” Fąk
Alberto SimaoPaweł „Tybori” Tyburski

High League 5 - Transmisja

Transmisja gali High League 5 odbędzie się za pośrednictwem systemu pay-per-view. Aby obejrzeć transmisję całego wydarzenia High League 5 na żywo, należy wejść na stronę highlive.tv, zarejestrować konto i wykupić dostęp do transmisji. Do wyboru są dwie opcje zakupu. Pierwszy to Pakiet Basic. Jego cena wynosi 34,99 zł. Otrzymamy w nim dostęp do gali w jakości 720p oraz możliwość odtworzenia transmisji przez 24 godziny po wydarzeniu. Jeśli zdecydujemy się na Pakiet Premium, to zapłacimy 39,99. Dzięki dodatkowym pięciu złotym dostaniemy transmisję w jakości 1080p, a także dostęp do transmisji przez 7 dni po wydarzeniu oraz transmisję z Hejt Room-u. Warto również wspomnieć, że do odtwarzania materiałów wymagane jest stałe połączenie z internetem o przepustowości 10Mbps+.

Transmisja High League 5 jest dostępna na urządzeniach mobilnych z systemem Android 9+ lub iOS 13+ oraz na komputerach stacjonarnych bądź laptopach. Stream online z High League 5 można uruchomić na przeglądarkach Safari oraz najnowszej wersji Chrome.

Sprawdź: High League 5 - Gdzie obejrzeć za darmo?

High League 5 - Fortuna

Oficjalnym i jedynym bukmacherem, u którego można obstawiać galę High League 5 jest Fortuna (sprawdź: kod promocyjny Fortuna). Żaden inny bukmacher nie ma swojej ofercie zakładów na High League. Warto wspomnieć, że bukmacher Fortuna współpracuje z organizacją od pierwszej gali.

Obecnie na High League Fortuna gwarantuje zakład bez ryzyka na pierwszy postawiony kupon do 600 PLN, bonus bez depozytu o wartości 20 zł, tylko przy wpisaniu High League kodu promocyjnego, freebet 10 zł od pierwszego depozytu oraz bonus od drugiej wpłaty 50% do 200 zł. Jak widać, Fortuna nie przebiera w środkach, wprowadzając tak urozmaicony bonus dla nowych użytkowników serwisu.