Hype MMA Typy

Szefowie HYPE MMAWojtek Gola, Michał Boxdel Baron
Bukmacher na HYPE MMA 2Betclic - na start bez ryzyka
Kod promocyjny bukmacheraTYPERVIP - rejestracja
Walka wieczoru HYPE MMA 2Niebawem
Typy i kursy na HYPE MMA 2Typy, kursy i karta walk HYPE MMA 2

Hype MMA to organizacja MMA, której działalność ma na celu wypromowanie kolejnych gwiazd do FAME MMA. Typowanie walk Hype MMA – czy jest możliwe? Obstawianie walk Hype MMA – na co zwracać szczególną uwagę? Bukmacher Hype MMA – gdzie obstawiać Hype MMA? Czy kursy bukmacherskie Hype MMA są dostępne? Zakłady bukmacherskie Hype MMA – jaka jest oferta? Bonus Hype MMA – czy jest dostępny i jeśli tak, to ile wynosi?

Spis treści:

  1. Typowanie walk Hype MMA
  2. Bukmacher Hype MMA
  3. Gdzie obstawiać Hype MMA?
  4. Obstawianie walk Hype MMA
  5. Kursy bukmacherskie Hype MMA
  6. Zakłady bukmacherskie Hype MMA
  7. Bonus Hype MMA

Typowanie walk Hype MMA

typowanie hype mma

Czy typowanie walk Hype MMA jest możliwe? Takie pytanie z pewnością zadaje sobie wielu z was. Dla wielu kibiców sportów walki typowanie walk Hype MMA byłoby z pewnością miłym dodatkiem do oglądania gali, a dla innych z kolei sposobem na solidny zarobek.

Typowanie walk Hype MMA musi być niezwykle rozważne i przemyślane. Sporty walki, a w szczególności te w wykonaniu celebrytów i ludzi niekoniecznie związanych ze sportem w przeszłości, charakteryzują się bowiem nieprzewidywalnością i niespodziankami. O ile w przypadku sportów drużynowych słabszą dyspozycję danego zawodnika mogą zrekompensować jego koledzy z drużyny, tak w przypadku sportu indywidualnego, jakim jest MMA, zawodnik jest zdany tylko i wyłącznie na siebie. Zawodnicy w wywiadach regularnie podkreślają, że choć na treningach czują się znakomicie, sam moment wyjścia do walki i gong rozpoczynający pojedynek niejako z automatu odbiera znaczny procent umiejętności i pewności siebie. Takie czynniki, jak psychika i odporność na stres należy więc brać pod uwagę, jeśli chodzi o typowanie walk Hype MMA.

Typowanie walk Hype MMA wchodzi w grę u firmy, która oficjalnie współpracuje z włodarzami Hype MMA. Podobnie jak w przypadku FAME MMA są to zakłady bukmacherskie Betclic.

Bukmacher Hype MMA - Betclic

Oficjalny bukmacher Hype MMA to firma Betclic, która przygotowuje kursy na dane wydarzenia spod tego szyldu. Podobnie jak w przypadku pierwszy gal FAME MMA, również na początku działalności nowej organizacji bukmacher Hype MMA z pewnością ma twardy orzech do zgryzienia przy wystawianiu kursów na walki. Wszystko ze względu na fakt, że bukmacher Hype MMA nie może do końca wiedzieć, na co stać poszczególnych zawodników – nie występowali oni bowiem wcześniej na galach, jeśli chodzi o sporty walki.

Jeśli chodzi o pierwszą galę Hype MMA, wyjątkiem jest starcie Marcin „Rafonix” Krasucki vs Mariusz „Hejter” Słoński, czyli główna walka premierowej gali. Obaj zawodnicy rywalizowali już na galach FAME MMA i na tej podstawie można wyciągnąć jakieś wnioski. W przypadku innych pojedynków, analizując pierwszą galę Hype MMA, analizować można głównie to, co mówią zawodnicy, co mówią o nich trenerzy lub sparingpartnerzy czy to, czy mają przeszłość sportową, czy nie. Bukmacher Hype MMA musi więc bazować na informacjach, które często nie mają większego znaczenia, jeśli chodzi o walki debiutantów. Stres wynikający z faktu walczenia przed dużą publicznością potrafi bowiem sparaliżować największego mistrza treningów, przez co walka może zakończyć się niespodzianką, biorąc pod uwagę kursy, które przed galą przygotował bukmacher Hype MMA.

Gdzie obstawiać Hype MMA?

hype mma gdzie stawiać

Gdzie obstawiać Hype MMA? Tylko i wyłącznie w firmie Betclic. Jeśli chodzi o rynek sportów walki w Polsce, istnieją dwa modele, jeśli chodzi o obstawianie pojedynków i współprace danych organizacji z bukmacherami. Gale jednych dostępne są do typowania u większości lub często wręcz wszystkich legalnych firm bukmacherskich. Drugie z kolei współpracują z daną firmą w takim modelu, według którego bukmacher posiada możliwość wystawiania kursów na wyłączność. Właśnie ten drugi zastosowali włodarze Hype MMA (i FAME MMA, które stoi za tym projektem).

Nic nie wskazuje na to, żeby odpowiedź na pytanie, gdzie obstawiać Hype MMA, miała się w przyszłości zmienić i brzmiała – u wszystkich najlepszych bukmacherów. Oficjalnym sponsorem gali jest firma Betclic i dopóki współpraca będzie trwała, wygląda na to, że będzie to jedyne miejsce w sieci, gdzie będzie można obstawiać Hype MMA.

Zobacz też: Typy na dziś

Obstawianie walk Hype MMA

Obstawianie walk Hype MMA brzmi jak niezłe wyzwanie – zwłaszcza na początku działalności tej organizacji. Dlaczego? Ze względu na to, że o większości zawodników wiadomo tyle, co nic. Głównym celem Hype MMA jest wypromowanie nowych gwiazd, z których najlepszy dostanie kontrakt na pięć pojedynków w FAME MMA. W galach biorą więc udział mniej znani twórcy, niż ci, którzy występują na co dzień na największej gali typu freakfight w Polsce. A co za tym idzie – niewiele o nich wiadomo.

Co należy brać pod uwagę, jeśli chodzi o obstawianie walk Hype MMA? Z pewnością warto zaczerpnąć informacji na temat tego, czy dany zawodnik miał w przeszłości do czynienia ze sportem. Z pewnością łatwiej jest bowiem przystosować się do sportów walki, jeśli od małego uprawiało się aktywnie sport, niż wskakując na matę sprzed komputera lub przysłowiowej kanapy. Nie należy jednak sugerować się tylko i wyłącznie sylwetką danego zawodnika. Często bowiem zbyt umięśniony zawodnik niekoniecznie sprawdza się w MMA. Płaszcz mięśniowy wymaga bowiem solidnego dotlenienia, z czym zawodnik o sylwetce kulturysty może mieć problem już po pierwszych minutach pojedynku.

Obstawianie walk Hype MMA, z perspektywy gracza, z czasem powinno stać się nieco „łatwiejsze”. Będzie można bowiem zauważyć, który z zawodników ma predyspozycje do walczenia w MMA i który powinien triumfować w kolejnym pojedynku. Niewykluczony w następnych galach jest także udział kolejnych zawodników znanych już z gal FAME MMA. Wówczas obstawianie walk Hype MMA będzie mogło zawierać analizę tego, jak dany twórca internetowy czy celebryta zaprezentował się przy okazji wcześniejszych walk.

Nawet jeśli gracz będzie miał dostateczną wiedzę odnośnie tego, jak w klatce prezentuje się dany zawodnik, należy pamiętać o tym, że obstawianie walk Hype MMA musi być rozsądne. W pojedynkach udział biorą bowiem ludzie, którzy nie mieli wcześniej styczności ze sportami walki. Przez długi czas nie będziemy więc mieć wiedzy na temat tego, jak dany zawodnik zachowa się w momencie otrzymania mocnego ciosu czy jak jego organizm zniesie trudy pojedynku trwającego kilka rund. Przy obstawianiu walk Hype MMA pod uwagę trzeba brać więc wiele czynników i zachować rozsądek nawet wówczas, gdy będzie wydawało się, że zawodnik X bez najmniejszych problemów powinien pokonać zawodnika Y – najpewniej już w pierwszej rundzie ich bezpośredniego starcia.

Kursy bukmacherskie Hype MMA

kursy hype mma

Kursy bukmacherskie Hype MMA, jeśli chodzi o pierwszą galę, dla wielu mogą być zaskoczeniem. Choć o zawodnikach nie wiadomo zbyt wiele, tylko w trzech z siedmiu przypadków zakłady bukmacherskie Betclic zdają się mieć wątpliwości co do tego, kto powinien triumfować w danym pojedynku.

W miarę wyrównane kursy bukmacherskie Hype MMA są w przypadku walk Marcina "Rafonixa" Krasuckiego (1.55) z Mariuszem "Hejterem Słońskim" (2.20), Norberta Krasnodębskiego (1.65) z Oskarem Lesiakiem (2.02) oraz Jakuba Barczyka (1.50) z Damianem Kalbarczykiem (2.30). W pozostałych pojedynkach kursy bukmacherskie Hype MMA jasno wskazują na to, kto powinien triumfować w swojej walce, jeśli chodzi o pierwszą galę Hype MMA.

Największym faworytem gali jest Mateusz Zakrzewski (1.10), a co za tym idzie największym underdogiem jest jego rywal, czyli Albert Ghambaryan (5.25). Bardzo niski kurs wystawiono także na Adama Woźnickiego (1.20) w starciu z Pawłem Szwedem (3.75) oraz Jakuba Droździela (1.25) z Krystianem Bartochą (3.30).

Biorąc pod uwagę kursy bukmacherskie Hype MMA, bez większych problemów swój debiutancki pojedynek powinien wygrać również Patryk Malinowski (1.30), którego rywalem będzie Władysław Zijajew (3.00).

Zakłady bukmacherskie Hype MMA

Zakłady bukmacherskie Hype MMA z czasem z pewnością będą znacznie bardziej rozbudowane, niż ma to miejsce przed pierwszą galą. Przy okazji premierowego wydarzenia spod szyldu Hype MMA dostępne do typowania, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie Hype MMA, jest tylko to, kto wygra dany pojedynek. Brakuje więc zakładów rozbudowanych czy specjalnych, znanych z innych gali sportów walki lub FAME MMA, jak to, w której rundzie zakończy się walka, przy pomocy jakiej techniki kończącej lub tego, czy pojedynek potrwa cały dystans i konieczna będzie decyzja sędziów, czy jednak zakończy się przed czasem efektownym nokautem lub poddaniem w parterze.

Zakłady bukmacherskie Hype MMA dostępne są w zakładce „Sztuki Walki” na oficjalnej stronie bukmachera Betclic. Zakłady bukmacherskie Hype MMA znajdują się w tej zakładce obok takich gal, jak Bellator, UFC czy FAME MMA. Każdy znajdzie więc coś dla siebie – i sport na najwyższym poziomie, i ten nieco bardziej rozrywkowy, oparty na występach influencerów czy twórców internetowych znanych głównie z działalności na YouTube, Instagramie czy Tik Toku.

Zakłady bukmacherskie Hype MMA można obstawiać zarówno pojedynczo, jak i łączyć je z innymi typami z gali lub z zupełnie innych dyscyplin sportu. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby gracz wytypował zwycięstwa kilku zawodników na gali Hype MMA oraz – przykładowo – połączył to z meczami piłki nożnej czy tenisowymi. Firma Betclic w tej kwestii pozostawia graczowi dowolność, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie Hype MMA.

Hype MMA w Betclic

bonus gala hype mma

Firmy bukmacherskie często próbują przekonać do gry u siebie nowych graczy różnego rodzaju promocjami czy bonusami. Czy specjalny bonus Hype MMA będzie dostępny w firmie Betclic? Tego jak na razie nie wiemy. Pół żartem, pół serio można stwierdzić, że z perspektywy firmy Betclic bonus Hype MMA polega na tym, że gala jest dostępna do obstawiania dla graczy. Betclic posiada bowiem możliwość wystawiania kursów na wyłączność.

Jak mógłby wyglądać bonus Hype MMA? Firma mogłaby przygotować promocję polegającą na przykład na zwiększeniu kursów na dany pojedynek czy na zwrocie stawki w formie bonusu w przypadku nietrafienia jednej walki na kuponie. Ciekawym wariantem, jeśli chodzi o bonus Hype MMA, mogłaby też być możliwość obstawiania gali bez podatku. Jak widać, możliwości bonusu Hype MMA jest wiele i nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na to, co w najbliższym czasie zarówno dla stałych graczy, jak i tych nowych przygotują zakłady bukmacherskie Betclic, czyli oficjalny bukmacher gali Hype MMA.


Kto stoi za projektem Hype MMA?
Włodarzami Hype MMA są Wojtek Gola, Boxdel i Nitro.
Czy Hype MMA jest związane w FAME MMA?
Tak, projekt Hype MMA ma na celu dostarczenie nowych gwiazd do FAME MMA. Kto walczy w Hype MMA? Szanse w Hype MMA dostają mniejsi twórcy, którzy dzięki osobowości czy umiejętnościom sportowym mogą się wybić.
Gdzie obstawiać Hype MMA?
Oficjalny bukmacher Hype MMA to firma Betclic, zatem Hype MMA obstawiać możemy tylko i wyłącznie u tego operatora.
Jakie typy można obstawiać na Hype MMA?
Przy okazji premierowego wydarzenia spod szyldu Hype MMA dostępne do typowania były tylko zakłady na zwycięzcę walki. Mamy nadzieję, że z czasem zakłady będą znacznie bardziej rozbudowane.