Gala Hype MMA 2 to wydarzenie, na które z pewnością czekają wszyscy, którzy dobrze bawili się przy pierwszej gali spod tego szyldu. Co wiadomo już, jeśli chodzi o drugą edycję projektu włodarzy FAME MMA?

Nazwa galiHype MMA 2
Data gali?
Miejsce gali?
Transmisja galiPPV
Gwiazdy gali?

Hype MMA 2 kiedy gala?

Hype MMA 2 data, czyli czy wiadomo, kiedy odbędzie się drugie wydarzenie z tej serii? Niestety – nie. Pierwotne zapowiedzi były takie, że Hype miał odbywać się regularnie, wręcz co miesiąc. Po tym, jak zorganizowano pierwszą edycję, nie słychać jednak o kolejnej. Szefowie federacji postanowili zrobić sobie wakacyjną przerwę i zapewne tuż po tym, jak skończą się największe upały, również Hype ogłosi, kiedy kolejna gala spod tego szyldu.

Hype MMA 2 gdzie?

Podobnie jak termin gali Hype MMA 2, co oczywiste również lokalizacja nie jest znana. To, gdzie Hype MMA 2 się odbędzie, pozostaje więc jak na razie sporą niewiadomą. Kibicom nie pozostaje więc nic innego, jak oczekiwać na komunikaty ze strony takich osób, jak Wojtek Gola czy Boxdel, czyli włodarzy organizacji mającej na celu przygotowanie gwiazd dla FAME MMA.

Hype MMA 2 bilety

Skoro nie ma terminu i lokalizacji, nie ma też oczywiście informacji o biletach. Pierwsza gala spod szyldu Hype odbyła się w „głębokiej pandemii”, przez co kibice nie mogli oglądać wydarzenia z perspektywy trybun. Wszystko wskazuje na to, że podczas dwójki będzie zupełnie inaczej i że fani poszczególnych twórców zostaną wpuszczeni na obiekt, w którym Hype 2 się odbędzie.

Hype MMA 2 transmisja

Hype MMA 2 transmisja z pewnością odbędzie się w systemie PPV. Gale spod tego szyldu z założenia mają być jednak tańsze od głównej gali, więc można domniemać, że cena PPV na drugą edycję nie będzie szczególnie wygórowana i że będzie wynosić około 10 złotych.

Hype MMA 2 zawodnicy

Hype MMA 2 zawodnicy dla wielu z pewnością będą to twórcy, których pseudonimy czy nazwiska nie będą zbyt wiele mówić szerszej publiczności. Z założenia celem organizacji jest bowiem stworzenie nowych gwiazd, które wypromują się i następnie podbiją FAME.

Podobnie jak przy okazji pierwszej edycji, zapewne również i tym razem w walce wieczoru zmierzy się jednak dwóch znanych zawodników po to, żeby przyciągnąć szerszą publiczność. Na jedynce byli to Rafonix i Hejter – jak będzie tym razem?

Hype MMA 2 walki

Hype MMA 2 walki zostaną zapewne ogłoszone wtedy, kiedy poznamy szczegóły odnośnie takich informacji, jak termin oraz lokalizacja gali. Wówczas przekonamy się też, kto zawalczy na Hype MMA 2.

Hype MMA 2 typy

A gdy ogłoszone zostaną Hype MMA 2 walki, z pewnością do dyspozycji będą Hype MMA 2 kursy, które przygotuje oficjalny sponsor gali, czyli firma Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic).

Podczas pierwszej gali wszystkie pojedynki zakończyły się błyskawicznie, więc zapewne tego typu zakłady będą cieszyć się szczególnym zainteresowaniem, jeśli chodzi o typy na Hype MMA 2.

Zobacz także - Hype MMA historia, zasady, włodarze.

Hype MMA 2 karta walk

Hype MMA 2 karta walk jest więc jak na razie kompletnie pusta. Czekamy na pierwsze ogłoszenia organizatorów!


Kiedy odbędzie się gala Hype MMA 2?
Hype MMA 2 zostanie zorganizowane po wakacjach. Jaka jest lokalizacja gali Hype MMA 2? Lokalizacja Hype MMA 2 nie jest jeszcze znana.