Pierwsza gala Hype MMA to wydarzenie, na które czekali wszyscy fani pojedynków typu freakfight w Polsce. Hype MMA kto wygrał? Hype MMA wyniki – kto może być zadowolony ze swojego występu? Hype MMA zwycięzcy – kto ma największą szansę na kontrakt w FAME MMA? Hype MMA wyniki walk – ile pojedynków zakończyło się przed czasem? Hype MMA podsumowanie – czy organizatorzy gali mogą być zadowoleni z jej przebiegu?

Hype MMA kto wygrał?

Hype MMA kto wygrał – o tym przekonaliśmy się już w sobotni wieczór, a konkretnie 17 kwietnia. Właśnie na ten dzień była bowiem zaplanowana pierwsza gala Hype MMA. To, kto wygrał Hype MMA, może być kluczowe dla przyszłości... FAME MMA. Głównym celem gal Hype MMA jest bowiem wypromowanie nowych gwiazd właśnie do docelowej organizacji, czyli FAME MMA.

 

To, kto wygrał Hype MMA, okazało się więc późnym wieczorem w sobotę. Emocji nie zabrało, gdyż nowy projekt ma to do siebie, że wzbudza spore zainteresowanie. Zwłaszcza jeśli stoją za nim osoby, które odpowiadają za ogromny sukces FAME MMA na polskim rynku.

Hype MMA wyniki

Hype MMA wyniki były ciekawe zarówno jeśli chodzi o same walki, jak i odbiór gali wśród kibiców. Nie ulega bowiem wątpliwości, że Hype MMA wyniki sprzedaży PPV również będą istotne dla organizatorów gali. Żeby projekt finansowo się spinał, włodarze Hype MMA z pewnością założyli sobie pewien cel, jeśli chodzi o rozgłos gali i liczbę sprzedanych subskrypcji.

Hype MMA zwycięzcy

Hype MMA zwycięzcy – o tym, kto triumfował w swoich pojedynkach, przekonaliśmy się już w sobotę. Wcześniej mogliśmy jednak wziąć pod uwagę to, jak widzą to zakłady bukmacherskie Betclic, jeśli chodzi o kursy na konkretne pojedynki.

Hype MMA zwycięzcy – kto był największym faworytem? Bez problemów swój pojedynek, sugerując się kursami, powinien był wygrać Mateusz Zakrzewski. Kurs na triumf zawodnika o pseudonimie "Zakrzew" wynosił zaledwie 1.10. Tym samym jego przeciwnik, Artur Ghambaryan według bukmacherów miał najmniejsze szanse na triumf - kurs 5.25. Choć walka była wyrównana, przez ciosy w parterze w pierwszej rundzie wygrał "Zakrzew".

Hype MMA wyniki walk

Hype MMA wyniki walk szczególnie interesowały wszystkich, jeśli chodzi o pojedynek wieczoru. W najważniejszej walce pierwszej gali Hype MMA zmierzyli się Marcin „Krasucki” Rafonix i Mariusz „Hejter” Słoński. Choć pierwotnie kursy były dość wyrównane, z czasem zaczęły spadać na popularnego streamera. Im bliżej gali, tym „Rafonix” stawał się coraz większym faworytem, jeśli chodzi o Hype MMA wyniki walk. Kurs na jego wygraną wynosi około 1.40. Jak się okazało, bukmacherzy się mylili - błyskawicznie ciosem trafił "Hejter", który dokończył robotę w parterze w kilka sekund.

Mariusz „Hejter” Słoński pokonał Marcina „Rafonixa” Krasuckiego przez TKO, runda 1
Paweł “Pavlloo” Szwed pokonał Adama “Adixa” Woźnickiego przez TKO, runda 3
Patryk “Taksi ZRT” Malinowski pokonał Władysława “Władka” Zijajewa przez TKO, runda 1
Mateusz “Zakrzew” Zakrzewski pokonał Alberta “Bercika” Ghambaryana przez TKO, runda 1
Damian “Kalbar” Kalbarczyk pokonał Jakuba “Bary” Barczyka przez TKO, runda 1
Jakub “Kuba Trenuje” Droździel pokonał Krystiana “Krissu” Bartochę przez poddanie, runda 1
Oskar “Blecki” Lesiak pokonał Norberta “One Norbi” Krasnodębskiego przez TKO, runda 1

Hype MMA podsumowanie

Hype MMA podsumowanie z pewnością może być pozytywne. Choć walki trwały króko i gala skończyła się o godzinie 22, ci, którzy wykupili dostęp do transmisji, zapewne nie żałują tej decyzji. Pod uwagę na pewno trzeba wziąć takie aspekty, jak poziom sportowy zawodników, ich zachowanie zarówno przed, jak i po gali czy to, co powiedzieli po pojedynku. Skoro Hype MMA ma za zadanie „wyprodukowanie” gwiazd dla FAME MMA, nie ulega wątpliwości, że nowi zawodnicy muszą być kontrowersyjni, wyraziści i „jacyś”. Albo przynajmniej prezentować na tyle wysoki poziom sportowy, że znajdzie się dla nich miejsce w największej organizacji typu freakfight w Polsce. Te i inne aspekty z pewnością wezmą pod uwagę włodarze, jeśli chodzi o Hype MMA podsumowanie.


Kiedy odbyła się gala Hype MMA?
Gala Hype MMA odbyła się 17 kwietnia.
Jakie były wyniki walk Hype MMA?
Każda walka na Hype MMA zakończyła się przed czasem. Co więcej, tylko jedna trwała dłużej niż jedna runda.