Pierwsza gala Hype MMA za nami! Kiedy pierwsza gala Hype MMA miała miejsce? Gdzie odbyła się pierwsza gala Hype MMA? Kto wystąpił na Hype MMA? Hype MMA walki – kto zawalczył w pojedynku wieczoru? Czy Hype MMA karta walk zaskoczyła kibiców?

Kiedy pierwsza gala Hype MMA?

Kiedy pierwsza gala Hype MMA? Na to, żeby odpowiedzieć na pytanie odnośnie tego, kiedy pierwsza gala Hype MMA zostanie zorganizowana, musieliśmy trochę poczekać. Projekt, za którym stoją szefowie FAME MMA i który ma na celu przygotowanie nowych gwiazd do walk na FAME MMA, był przez długi czas sporą niewiadomą.

Data pierwszej gali Hype MMA to 17 kwietnia 2021 roku.

Gdzie odbędzie się pierwsza gala Hype MMA?

gdzie gala hype mma

Gdzie odbyła się pierwsza gala Hype MMA? Odpowiedzi na to pytanie również nie znaliśmy. Tym niemniej o ile to, kiedy pierwsza gala Hype MMA się odbyła jest istotną kwestią, tak to, gdzie odbyła się pierwsza gala Hype MMA, nie ma z perspektywy kibica żadnego znaczenia. Lokalizacja gali nie jest istotna, ponieważ w związku z pandemią koronawirusa obiekty są zamknięte dla kibiców, więc i tak obejrzenie ulubieńców z perspektywy trybun nie będzie możliwe.

Hype MMA transmisja

Gdzie odbyła się pierwsza gala Hype MMA, jeśli chodzi o transmisję? Hype MMA było transmitowane w systemie PPV. Cena, jaką trzeba było zapłacić za dostęp do gali, to około 11 złotych.

Wszystkie osoby, które wykupiły PPV na galę FAME MMA 9, mogły obejrzeć premierową edycję gali Hype MMA za darmo. Była to rekompensata za problemy z transmisją przy okazji gali FAME MMA 9.

Kto wystąpi na Hype MMA?

Kto wystąpił na Hype MMA? Podobnie jak w przypadku tego, kiedy odbędzie się pierwsza gala Hype MMA, tutaj również przez długi czas niewiele było wiadomo. Organizatorzy zapowiadali, że oprócz walk mniejszych twórców internetowych, dla których będzie to szansa na wypromowanie się, gale Hype MMA będą miały także tak zwane superfighty, czyli pojedynki, które będą miały za zadanie przyciągnąć duże grono widzów.

Zobacz także: Hype MMA zasady

Można więc domniemać, że będą to głównie pojedynki zawodników znanych z FAME MMA, którzy chwilowo zostaną „wypożyczeni” do Hype MMA, żeby wypromować galę.

Hype MMA walki

transmisje hype mma

Hype MMA walką wieczoru było starcie, do którego miało dojść na FAME MMA, jednak z powodu kontuzji Marcina „Rafonixa” Krasuckiego musiało zostać odwołane. Kontrowersyjny streamer w walce wieczoru pierwszej gali Hype MMA zmierzył się z Mariuszem „Hejterem” Słońskim. Kursy na ten i pozostałe pojedynki oferowały zakłady bukmacherskie Betclic (sprawdź kod promocyjny Betclic).

Pozostałe walki i uczestników pierwszej gali Hype MMA poznaliśmy na tydzień przed galą. Młodzi twórcy mają okazję zgarnąć kontrakt na pięć walk w FAME MMA.

Hype MMA karta walk

Hype MMA karta walk zawierała przez długi czas jeden pojedynek – walkę wieczoru Rafonix vs Hejter. Z czasem poznaliśmy jednak kompletną Hype MMA kartę walk, która łącznie składała się z siedmiu pojedynków.


Kto zawalczy w walce wieczoru Hype MMA?
Walką wieczoru będzie starcie Rafonix vs Hejter.
Czy Hype MMA będzie w PPV?
Tak, transmisja gali Hype MMA odbędzie się w systemie PPV.