Krystian "Krissu" Bartocha to twórca internetowy, który spróbował swoich siły w Hype MMA. Kim jest Krystian "Krissu" Bartocha? Krystian "Krissu" Bartocha walki – czy stoczył już jakieś pojedynki w MMA? Krystian "Krissu" Bartocha Hype MMA – kto był jego przeciwnikiem w debiucie w tej organizacji? Krystian "Krissu" Bartocha Tik Tok – ile osób obserwuje go na tym portalu? Krystian "Krissu" Bartocha dziewczyna – jak się nazywa?

Kim jest Krystian "Krissu" Bartocha?

Kim jest Krystian "Krissu" Bartocha? To pytanie zapewne zadawała sobie większość fanów sportów walki i gal typu freakfight, gdy zobaczyła jego nazwisko na karcie walk pierwszej gali Hype MMA. „Krissu” jest internetowym twórcą, który jest szczególnie aktywny na Instagramie oraz Tik Toku. Pochodzi z Bytomia.

W przeszłości trenował lekkoatletykę - biegał między innymi na 600 metrów oraz 1000 metrów.

Krystian "Krissu" Bartocha wiek, waga, wzrost

Krystian "Krissu" Bartocha wiek, waga, wzrost – na konkretne poznanie tych informacji musimy jeszcze trochę poczekać. W sieci można jednak natknąć się na datę urodzenia Bartochy. Jeśli chodzi o wiek, rocznikowo ma 20 lat, gdyż urodził się w 2021 roku.

Krystian "Krissu" Bartocha walki

krystian bartocha kto to

Krystian "Krissu" Bartocha walki w przeszłości toczył więc głównie z rywalami na zawodach lekkoatletycznych oraz na boiskach piłkarskich, gdyż grał również w piłkę nożną. Walki w MMA przed Hype MMA jeszcze nie stoczył, w związku z czym występ na tej organizacji był jego debiutem w tej formule sportów walki.

Krystian "Krissu" Bartocha Hype MMA

Krystian "Krissu" Bartocha Hype MMA – jego rywalem w debiutanckiej walce podczas pierwszej gali tej organizacji był Jakub "Kuba Trenuje" Droździel. We wpisie na Instagramie, w którym Bartocha ogłosił swój angaż w Hype MMA, zaatakował on swojego rywala.

„17.04.2021 r. zobaczycie mnie w oktagonie Hype MMA, gdzie stoczę walkę z sterydkiem. Nic dodać, nic ująć - bity będzie i tyle. Pamiętajcie tylko #team #krissu.toja, nie żadne sterydziarskie teamy” - napisał o swoim przyszłym przeciwniku.

Zdecydowanym faworytem firmy Betclic (sprawdź bonus Betclic) w tym pojedynku był jednak Droździel. Na triumf Bartochy kurs wynosi 3.30. Jak się okazało, bukmacherzy mieli rację. Droździel poddał przeciwnika gilotyną po kilkudziesięciu sekundach premierowej rundy.

 

Krystian "Krissu" Bartocha Instagram

insta krissu

Krystian "Krissu" Bartocha Instagram – na tej platformie „Krissu” jest niezwykle aktywny. Jego profil „krissu.toja” obserwuje ponad 30 tysięcy użytkowników. Co ciekawe w lutym 2020 roku na jego profilu pojawiło się zdjęcie z Michałem "Boxdelem" Baronem, jednym z włodarzy FAME MMA i Hype MMA.

Krystian "Krissu" Bartocha Tik Tok

Krystian "Krissu" Bartocha Tik Tok – to właśnie w tym serwisie Bartocha jest szczególnie popularny. Jego profil o nazwie "krissu.toja" obserwuje ponad 550 tysięcy użytkowników. Nagrania na jego kanale zgromadziły blisko 14 milionów polubeń - robi wrażenie!

Krystian "Krissu" Bartocha dziewczyna

„Krissu” na swoich mediach społecznościowych regularnie zamieszcza zdjęcia ze swoją dziewczyną. Jest nią Marta Stich, znana na Instagramie jako "martaa.stich".


Kim jest Krystian "Krissu" Bartocha?
Krystian "Krissu" Bartocha jest twórcą internetowym.
W której federacji walczy Krystian "Krissu" Bartocha?
Krystian "Krissu" Bartocha walczy w federacji Hype MMA.