Jakub "Kuba Trenuje" Droździel to trener personalny i zawodnik sportów sylwetkowych, który spróbował swoich siły w Hype MMA. Kim jest Jakub "Kuba Trenuje" Droździel? Jakub "Kuba Trenuje" Droździel walki – czy stoczył już jakiś pojedynek w MMA? Jakub "Kuba Trenuje" Droździel Hype MMA – kto będzie jego rywalem w debiucie w tej organizacji? Jakub "Kuba Trenuje" Droździel Tik Tok – ile osób śledzi go na tym portalu? Jakub "Kuba Trenuje" Droździel dziewczyna – jak się nazywa?

Kim jest Jakub "Kuba Trenuje" Droździel?

Kim jest Jakub "Kuba Trenuje" Droździel? To zawodnik Hype MMA, który na co dzień zajmuje się treningiem siłowym oraz planami treningowymi i dietetycznymi, o czym sam napisał na swoim instagramowym profilu.

Droździel aktywnie udziela się zarówno na Instagramie, jak i Tik Toku, gdzie dzieli się zarówno ujęciami z życia prywatnego, jak i z treningów.

Jakub "Kuba Trenuje" Droździel wiek, waga, wzrost

Jakub "Kuba Trenuje" Droździel wiek, waga, wzrost – na ten temat jak na razie niewiele wiadomo. Mężczyzna nie pochwalił się na swoim Instagramie datą urodzenia, więc jego wiek oraz takie informacje, jak wzrost czy waga poznamy w momencie jego walk na pierwszej gali Hype MMA.

Jakub "Kuba Trenuje" Droździel walki

kuba trenuje kto to

Jakub "Kuba Trenuje" Droździel walki oficjalniej w swojej karierze przed Hype MMA jeszcze nie stoczył. Pojedynek na Hype MMA był więc jego debiutem, jeśli chodzi o formułę MMA. Warto dodać, że jeśli Jakub "Kuba Trenuje" Droździel walki w Hype MMA będzie wygrywał w efektownym stylu, będzie miał szansę na kontrakt na pięć pojedynków w FAME MMA. Właśnie z takim zamiarem włodarze FAME MMA założyli bowiem Hype MMA.

Jakub "Kuba Trenuje" Droździel Hype MMA

Jakub "Kuba Trenuje" Droździel Hype MMA – o tym, że mężczyzna zawalczy na tej gali, dowiedzieliśmy się w momencie ogłoszenia karty walk pierwszej gali spod tego szyldu.

„Jest to dla mnie mega wyróżnienie oraz wyzwanie, ponieważ nie miałem nigdy do czynienia ze sportami sztuk walki! Ale powiem jedno. Dam z siebie wszystko, trzymajcie kciuki!” - napisał na swoim instagramowym profilu, ogłaszając oficjalnie angaż w Hype MMA. I zdradzając, że nie miał wcześniej kontaktu ze sportami walki.

Jego rywalem w debiucie był Krystian "Krissu" Bartocha. Bukmacher Betclic, który jest oficjalnym bukmacherem Hype MMA, zdecydowanego faworyta widział właśnie w osobie Jakuba. Jego triumf oszacowano bowiem na kurs 1.25, dzięki czemu był on jednym z większych faworytów całej gali. Jak się okazało, kursy były wystawione odpowiednio, gdyż poddał on rywala gilotyną już po kilkudziesięciu sekundach walki.

Jakub "Kuba Trenuje" Droździel Instagram

insta kuba trenuje

„Kuba Trenuje” prowadzi swojego Instagrama pod nazwą "kubatrenuje_". Jego profil, na którym zamieszcza zarówno zdjęcia z treningów, jak i te ukazujące jego życie prywatne, śledzi blisko 40 tysięcy obserwujących.

Jakub "Kuba Trenuje" Droździel Tik Tok

Jakub "Kuba Trenuje" Droździel Tik Tok – na tej platformie zawodnik Hype MMA jest szczególnie popularny. Jego profil o nazwie „kubatrenuje” obserwuje blisko 600 tysięcy widzów. Wpisy na tym profilu, który „Kuba Trenuje” prowadzi razem z dziewczyną, zebrały grubo ponad osiem milionów polubień.

Jakub "Kuba Trenuje" Droździel dziewczyna

Z mediów społecznościowych możemy dowiedzieć się, że dziewczyną Droździela jest Kaja Toruńska, znana na Instagramie jako "torunskakaja". Jej profil na tym portalu społecznościowym śledzi ponad 10 tysięcy obserwujących.


Kim jest Jakub "Kuba Trenuje" Droździel?
Jakub "Kuba Trenuje" Droździel na co dzień zajmuje się treningiem siłowym oraz planami treningowymi i dietetycznymi.
W której federacji walczy Jakub "Kuba Trenuje" Droździel?
Jakub "Kuba Trenuje" Droździel walczy w federacji Hype MMA.