Norbert "One Norbi" Krasnodębski to twórca internetowy, którego pojedynek otworzył kartę walk podczas pierwszej gali Hype MMA. Kim jest Norbert "One Norbi" Krasnodębski? Norbert "One Norbi" Krasnodębski walki – czy stoczył już jakieś starcia w formule MMA? Norbert "One Norbi" Krasnodębski Hype MMA – kto był jego rywalem w debiucie w tej organizacji? Norbert "One Norbi" Krasnodębski Instagram – ile osób obserwuje go na tym portalu? Norbert "One Norbi" Krasnodębski YouTube – jak nazywa się jego kanał?

Kim jest Norbert "One Norbi" Krasnodębski?

Kim jest Norbert "One Norbi" Krasnodębski, czyli zawodnik, który już w kwietniu stoczył swój pojedynek na pierwszej gali Hype MMA? Jest to twórca internetowy, którego działalność można śledzić zarówno w serwisie YouTube, jak i na Instagramie.

Norbert "One Norbi" Krasnodębski wiek, waga, wzrost

one norbi wiek

Podobnie jak w przypadku większości zawodników pierwszej gali Hype MMA, również w przypadku Krasnodębskiego niewiele wiadomo. Takie informacje, jak jego wiek, waga czy wzrost, poznamy więc zapewne przy okazji jego występów na galach Hype MMA.

Norbert "One Norbi" Krasnodębski YouTube

Norbert "One Norbi" Krasnodębski YouTube – jego kanał w tym serwisie nazywa się ButGra. „To kanał dla osób interesujących się nie tylko butami, ale także ogólnie pojętym streetwearem i modą” - czytamy w opisie kanału, który został założony w styczniu 2018 roku. Łącznie nagrania na tym kanale obejrzano ponad 15 milionów razy – robi wrażenie!

Norbert "One Norbi" Krasnodębski walki

Norbert "One Norbi" Krasnodębski walki oficjalnej przed Hype MMA nie stoczył. Pojedynek na Hype MMA, gdzie wraz z przeciwnikiem otworzyli kartę walk, był więc dla niego debiutancki, jeśli chodzi o starcia na zasadach MMA i ogólnie biorąc pod uwagę sporty walki.

"W co ja się wpakowałem!" - napisał żartobliwie na swoim koncie na Instagramie, ogłaszając podpisanie kontraktu z Hype MMA.

Norbert "One Norbi" Krasnodębski Hype MMA

norbert krasnodębki na hype mma

Norbert "One Norbi" Krasnodębski Hype MMA – jego przeciwnikiem w debiucie był Oskar "Blecki" Lesiak. Walka „One Norbi” vs „Blecki” otworzyła kartę walk, więc była historyczną, pierwszą walką w historii nowej organizacji Hype MMA.

O obu zawodnikach i ich doświadczeniu, jeśli chodzi o sporty walki, wiadomo było tyle, co nic. Trudno więc dziwić się kursom, które na ten pojedynek wystawił oficjalny bukmacher gali Hype MMA, czyli Betclic (sprawdź bonus Betclic) – idealnie równe. Zarówno na triumf Krasnodębskiego, jak i Lesiaka kurs wynosił 1.82. W walce zdecydowaną przewagę miał jednak Lesiak, który wygrał już w pierwszej rundzie.

Norbert "One Norbi" Krasnodębski Instagram

Norbert "One Norbi" Krasnodębski Instagram – na tym portalu społecznościowym znajdziemy go pod nazwą „onenorbi”. Krasnodębski zamieszcza tam wiele postów, a pierwszy wrzucił w październiku 2012 roku. Jego instagramowy profil obserwuje niespełna 14 tysięcy użytkowników tego portalu.


Kim jest Norbert "One Norbi" Krasnodębski?
Norbert "One Norbi" Krasnodębski jest twórcą internetowym.
W której federacji walczy Norbert "One Norbi" Krasnodębski?
Norbert "One Norbi" Krasnodębski walczy w federacji Hype MMA.