Oskar „Blecki” Lesiak to twórca internetowy, który w kwietniu 2021 roku zadebiutował w organizacji Hype MMA. Kim jest Oskar „Blecki” Lesiak? Oskar „Blecki” Lesiak wiek, waga, wzrost – czy wiadomo, ile ma lat? Oskar „Blecki” Lesiak walki – czy stoczył już jakieś pojedynki? Oskar „Blecki” Lesiak Hype MMA – kto był jego rywalem w pierwszej walce gali? Oskar „Blecki” Lesiak Instagram – ile osób obserwuje go na tym portalu? Oskar „Blecki” Lesiak Tik Tok – pod jaką nazwą znany jest na tej platformie?

Kim jest Oskar „Blecki” Lesiak?

Kim jest Oskar „Blecki” Lesiak? Twórcą internetowym, który spróbował swoich sił w pojedynku na zasadach MMA. „Blecki” udziela się przede wszystkim na Instagramie oraz w serwisie Tik Tok, gdzie można śledzić jego codzienne życie oraz różnego rodzaj ujęcia idealnie pasujące na tego typu portal internetowy.

„Blecki” pochodzi z Warszawy, gdzie mieszka na co dzień.

Oskar „Blecki” Lesiak wiek, waga, wzrost

blecki wiek

Oskar „Blecki” Lesiak wiek, waga, wzrost – co o nim wiadomo? Niewiele. Podobnie jak w przypadku większości zawodników pierwszej gali Hype MMA, również w przypadku Lesiaka będziemy musieli poczekać na uzupełnienie tych informacji.

W jego nazwie na Instagramie znalazł się dopisek „02”, więc urodził się on w 2002 roku. Jeśli chodzi o wiek, ma więc w takim wypadku rocznikowo 19 lat i jest uczniem liceum.

Oskar „Blecki” Lesiak walki

Oskar „Blecki” Lesiak walki będzie toczył w Hype MMA. Wcześniej nie miał styczności ze sportami walki i nie zadebiutował w żadnej formule – czy to bokserskiej, czy jeśli chodzi o mieszane sztuki walki.

„Lecimy z tym, to będzie dobra zadymka” – napisał na swoim instagramowym profilu, ogłaszając debiutancki pojedynek pod szyldem Hype MMA.

Oskar „Blecki” Lesiak Hype MMA

Oskar „Blecki” Lesiak Hype MMA – przeciwnikiem Lesiaka w debiutanckiej walce był inny z debiutantów, Norbert „One Norbi” Krasnodębski.

Z racji tego, że o obu zawodnikach niewiele wiadomo, bukmacher Betclic na ten pojedynek wystawił identyczne kursy zarówno na Lesiaka, jak i Krasnodębskiego – 1.82.

Jak się okazało, Lesniak zaskoczył wszystkich i wszystko wygrał swój pojedynek. Najpierw przejął kontrolę w stójce, a następnie obalił przeciwnika i po niespełna dwóch minutach wygrał pojedynek, rozbijąc rywala w parterze.

 

Oskar „Blecki” Lesiak Instagram

blecki instagram

Oskar „Blecki” Lesiak Instagram prowadzi od ostatniego dnia grudnia 2019 roku – z taką datą, zakładając, że nie usuwał wcześniejszych wpisów, jest bowiem jego najstarszy wpis na profilu „blecki_02”. Jak do tej pory udało mu się zebrać ponad 60 tysięcy obserwujących na jego instagramowym koncie.

Oskar „Blecki” Lesiak Tik Tok

Oskar „Blecki” Lesiak Tik Tok – tutaj jednak jest najbardziej popularny. Profil „bleckitoja” obserwuje 370 tysięcy użytkowników. Łącznie jego wpisy polajkowano sześć milionów razy.


Oskar „Blecki” Lesiak jest twórcą internetowym.
Oskar „Blecki” Lesiak zawalczył w federacji Hype MMA.