Typy EFM SHOW

EFM Show to organizacja MMA, która planuje podbić polski rynek sportów walki. Typowanie walk EFM Show – czy jest to możliwe? Obstawianie walk EFM Show – czym się sugerować? Bukmacher EFM Show – gdzie obstawiać EFM Show? Czy kursy bukmacherskie EFM Show są dostępne w jednej firmie, czy w wielu? Zakłady bukmacherskie EFM Show – jaka jest oferta?

Spis treści:

  1. Typowanie walk EFM Show
  2. Bukmacher EFM Show
  3. Gdzie obstawiać EFM Show?
  4. Obstawianie walk EFM Show
  5. Kursy bukmacherskie EFM Show
  6. Zakłady bukmacherskie EFM Show

Typowanie walk EFM Show

obstawianie efm show

Czy typowanie walk EFM Show jest możliwe i jak się za to zabrać? Z pewnością takie pytania zadawało sobie wielu graczy, którzy chcieli nieco uatrakcyjnić sobie oglądanie pierwszej gali EFM Show, planując wytypowanie jednego lub kilku zwycięzców podczas tego wydarzenia. Odpowiadając na pytanie – tak, typowanie walk EFM Show jest możliwe.

Należy jednak pamiętać o kilku sprawach, biorąc pod uwagę typowanie walk EFM Show. Sporty indywidualne, a w szczególności sporty walki, są specyficzne, jeśli chodzi o obstawianie. Rzadko kiedy zdarza się na przykład w meczach piłkarskich, żeby przypadkowy gol przesądził o losach spotkania – przegrywająca drużyna, będąca faworytem, ma bowiem często sporo czasu na to, żeby odrobić ewentualne straty. Natomiast w przypadku sportów walki, a więc także, jeśli chodzi o typowanie EFM Show, jeden cios potrafi całkowicie zmienić obraz pojedynku. Największy underdog, trafiając przypadkowo swojego przeciwnika, w sekundę może stać się faworytem pojedynku.

Pod uwagę trzeba więc brać takie aspekty, jak dyspozycja danego zawodnika, forma w ostatnich pojedynkach czy odporność na stres, która podczas walk bokserskich czy MMA bywa kluczowa. Często zawodnicy twierdzą, że psychika jest wręcz ważniejsza od umiejętności czysto sportowych. Raz po raz słyszy się o „mistrzach treningów”, którzy podczas ćwiczeń na lokalnych salach potrafią czynić cuda, a gdy przychodzi zmierzyć im się z rywalem na dużej gali, tracą połowę umiejętności i zapominają o tym, co tak naprawdę potrafią. Dodatkowym aspektem, który warto wziąć pod uwagę, jeśli chodzi o typowanie walk EFM Show, jest to, z jakiego sportu wywodzi się dany zawodnik MMA. Gdy mamy konfrontację na przykład typowego parterowca z zawodnikiem wywodzącym się ze sportów uderzanych, koniecznie należy to przeanalizować, zanim zdecyduje się na typowanie walk EFM Show.

Bukmacher EFM Show

Bukmacher EFM Show, czyli czy gale organizowane przez Michała Materlę i wspólników można typować w jednej firmie, czy u wielu polskich bukmacherów? Wszystko zależy od tego, czy EFM Show nawiąże współpracę z jedną firmą, która będzie miała możliwość wystawiania kursów na wyłączność, jak ma to miejsce w przypadku na przykład FAME MMA czy Hype MMA. Jak na razie nic o takiej współpracy nie wiadomo, więc pierwsza gala EFM Show była dostępna do gry u wielu legalnych firm, jak Fortuna, STS czy Totalbet.

Gracze mogli więc wybrać, który bukmacher EFM Show kursy wystawił najlepsze na ich faworytów. Jak na razie nie wiadomo, czy EFM Show podobną taktykę będzie stosować w przyszłości, czy jednak bukmacher EFM Show będzie jeden – ten oficjalnie współpracujący z federacją. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak czekać na rozwój wydarzeń i śledzić komunikaty, które będą pojawiały się zarówno na oficjalnej stronie organizacji, jak i na social mediach nowej siły na polskim rynku sportów walki.

Gdzie obstawiać EFM Show?

typowanie efm show

Gdzie obstawiać EFM Show? Na pierwszą galę, która odbyła się w kwietniu 2021 roku, kursy wystawiło wielu legalnych polskich bukmacherów. Gracz mógł więc wybrać firmę, w której miał ochotę zagrać. Można było w dowolny sposób porównać kursy różnych firm i zagrać tam, gdzie przelicznik był wyższy lub na przykład bonus powitalny był korzystniejszy, niż u konkurencji.

To, gdzie obstawiać EFM Show w przyszłości, pozostaje jak na razie sporą niewiadomą. Kluczowe z pewnością będzie to, w jakim kierunku będzie rozwijać się organizacja. Pierwsza gala mogła podobać się kibicom, a udział w niej wzięło wielu znanych na polskim rynku zawodników MMA, jak Akop Szostak, Daniel Skibiński czy Michał Pasternak. Najważniejszym ogłoszeniem, które powinno być przełomowe dla rozwoju EFM Show, było jednak odejście Michała Materli z KSW. Legendarny wojownik rozstał się z największą organizacją MMA w Polsce po 15 latach współpracy. Jak przyznał, zamierza skupić się na rozwijaniu marki EFM Show i na startach właśnie w tej federacji. Nie ulega więc wątpliwości, że kursy bukmacherskie na walki „Cipao”, jednego z najlepszych i najpopularniejszych zawodników w historii MMA w naszym kraju, będą cieszyć się szczególnym zainteresowaniem wśród graczy.

Obstawianie walk EFM Show

Obstawianie walk EFM Show, jeśli chodzi o pierwszą galę, z pewnością nie było łatwe. Choć w gali wzięli udział rozpoznawalni zawodnicy, o których wiadomo było sporo, wielu było też takich, którzy byli anonimowi dla polskiego kibica MMA. Wszystko przez liczbę walk, która na gali wynosiła aż 13. Mieliśmy więc do czynienia zarówno z pojedynkami znanych wojowników, jak Skibiński czy Pasternak, ale też takich, w których pojedynkowali się młodzi adepci czy debiutanci.

Obstawianie walk EFM Show na pierwszej gali zawierało zarówno pojedynki MMA, jak i K-1. Wygląda bowiem na to, że organizacja zamierza łączyć różnego rodzaju odmiany sportów walki na swoich galach. Należy więc brać to pod uwagę, jeśli chodzi o obstawianie walk EFM Show. Pojedynki MMA są bowiem punktowane inaczej, niż walki bokserskie czy kickbokserskie, w związku z czym analizując obstawianie walk EFM Show trzeba brać pod uwagę wszelkie czynniki, które mogą zwiększyć prawdopodobieństwo powodzenia danego typu.

Trzeba więc pamiętać, by obstawianie walk EFM Show i innych gal sportów walki poprzedzić bardzo dokładną analizą. Pod uwagę należy brać między innymi to, z jakich dyscyplin bazowych wywodzą się dani zawodnicy i jakie są ich atuty, które mogą sprawić, że to właśnie oni wyjdą z pojedynku zwycięsko. Przeanalizować warto też to, czy podczas przygotowań dany wojownik nie zmagał się z kontuzjami oraz to, z kim sparował. Im wyższy poziom sparingpartnerów, tym trudniejszy okres przygotowawczy, a co za tym idzie często lepsza dyspozycja w trakcie dnia. Ważne jest także to, jak przebiegał proces zbijania kilogramów przed oficjalnym ważeniem. Często bowiem zawodnicy zbijają aż tyle kilogramów, że ich organizm w pewnym momencie się buntuje, co może mieć ogromny wpływ na przebieg pojedynku.

Kursy bukmacherskie EFM Show

kursy na efm show

Kursy bukmacherskie EFM Show, jeśli chodzi o pierwszą galę, można było znaleźć u wielu legalnych polskich firm. Nic nie stało na przeszkodzie, żeby porównać kursy na przykład u dwóch najpopularniejszych firm w naszym kraju, czyli w Fortunie i STS. Dla wielu z pewnością zaskakujący może być fakt, że biorąc pod uwagę kursy bukmacherskie EFM Show, jeden z największych faworytów gali przegrał swój pojedynek.

Magdalena Loska, bo o niej mowa, podczas kwietniowej gal EFM Show debiutowała w zawodowym MMA. Loska to niezwykle utytułowana zawodniczka brazylijskiego jiu jitsu, na której debiut w klatce czekało wielu kibiców. Jej rywalką podczas EFM Show była legitymująca się ujemnym rekordem Kaylee Vos z Holandii.

Jak się okazało, Loska, na którą kursy bukmacherskie EFM Show wynosiły około 1.12, nie potrafiła odnaleźć się w klatce MMA i kompletnie nie radziła sobie w pojedynku z Holenderką. Zasłużenie przegrała jednogłośną decyzją sędziów, notując nieudany debiut w nowej formule. I sprawiając, że dziesiątki kuponów z pewnością wylądowało w koszu.

Jeśli chodzi o kursy bukmacherskie EFM Show pierwszej gali, nie zawiódł inny z ogromnym faworytów, czyli Daniel Skibiński. „Skiba” rozprawił się ze swoim rywalem w pierwszej rundzie, udowadniając, że posiada wszelkie atrybuty do tego, żeby spróbować swoich sił w wymarzonym MMA. I pokazując też, że kurs 1.10, który bukmacherzy wystawili na zawodnika klubu Ankos MMA, był jak najbardziej trafiony.

Zobacz też: Typy na dziś

Zakłady bukmacherskie EFM Show

Zakłady bukmacherskie EFM Show z pewnością z gali na galę będą cieszyły się coraz większą popularnością i będą coraz bardziej rozbudowane. Z pewnością w popularyzacji organizacji i, co za tym idzie, zakładów bukmacherskich pomoże „angaż” Michała Materli. Z czasem zakłady bukmacherskie EFM Show w swojej ofercie powinny zawierać coraz to bardziej wyszukane propozycje, jak metoda zakończenia walki czy konkretna minuta, w której dany zawodnik wygra swój pojedynek.

Zdecydowana większość walk w karierze Materli kończyła się przed czasem - zarówno jeśli chodzi o jego zwycięstwa, jak i porażki. Z pewnością więc typy na to, że pojedynki byłego mistrza KSW w EFM Show będą kończyć się nokautem lub poddaniem – czy to w jego wykonaniu, czy w wykonaniu przeciwnika Polaka, będą cieszyć się szczególnym zainteresowaniem. Po raz ostatni walka Materli zakończyła się werdyktem sędziów w 2014 roku, kiedy jednogłośną decyzją sędziów pokonał Jaya Silvę na gali KSW 26. Zakłady bukmacherskie EFM Show i możliwość wytypowania triumfu Materli przed czasem to z pewnością to, na co wielu kibiców czeka szczególnie.

Podczas pierwszej gali zakłady bukmacherskie EFM Show w firmie Totalbet zawierały między innymi możliwość zawierania wybranych przez firmę zakładów łączonych, które miały dzięki temu podwyższony kurs. Gdybyśmy ręcznie wybrali konkretne pojedynki na kupon łączony, wówczas kurs byłby niższy, niż w przypadku zakładu łączonego przygotowanego przez bukmachera. Nie ulega wątpliwości, że tego typu oraz inne zakłady bukmacherskie EFM Show są cenione przez graczy, którzy często lubią klasyczne typowanie tego, kto wygra pojedynek, ale równie często cenią też sobie możliwość delikatnego kombinowania i nieco bardziej wyszukanego wytypowania przebiegu danej gali, niż tylko suchego wybrania triumfatorów konkretnych starć.


Kto stoi za projektem EFM Show?
Jednym z włodarzy EFM Show jest Michał Materla. Czy EFM Show to gala typu freakfight? Podczas gali EFM Show organizowane są zarówno walki zawodowe, jak i freakfighty. Co to znaczy EFM? Jest to skrót od European Fight Masters.
Gdzie obstawiać EFM Show?
Na pierwszą galę, która odbyła się w kwietniu 2021 roku, kursy wystawiło wielu legalnych polskich bukmacherów. Gracz mógł więc wybrać firmę, w której miał ochotę zagrać. W następnych edycjach powinno być podobnie.
Czy na EFM Show odbywają się tylko walki w MMA?
Nie, na EFM Show walki odbywają się w różnych formułach. Na pierwszej gali zobaczyliśmy zarówno pojedynki MMA, jak i K-1.