EFM SHOW 2, czyli czas na kolejną galę spod szyldu, za którego sterami stoi między innymi legendarny Michał Materla. Czy popularny „Cipao” zawalczy na drugiej edycji gali?

Nazwa galiEFM SHOW 2
Data gali11 września
Miejsce galiSofia, Bułgaria
Transmisja galiPPV
Gwiazdy galiMaterla, Parke, Sowiński

EFM SHOW 2 kiedy gala?

Termin gali uległ zmianie. Pierwotnie miał to być początek czerwca, a ostatecznie gala odbędzie się we wrześniu – dokładniej 11. dnia tego miesiąca. Według medialnych doniesień zmiany terminu dokonano ze względu na fakt, że gdyby galę zorganizowano w pierwotnym terminie, kolidowałaby ona z galą KSW.

EFM SHOW 2 gdzie?

Lokalizacja gali EFM SHOW 2 dla wielu kibiców z Polski może być nieco zaskakująca czy nietypowa. Wydarzenie odbędzie się bowiem w Sofii, stolicy Bułgarii. Nie powinny więc szczególnie dziwić zestawienia polsko-bułgarskie, w których kibice zgromadzeni na trybunach z pewnością będą dopingować lokalnych faworytów.

EFM SHOW 2 bilety

O tym, kiedy i czy bilety na galę będą dostępne, przekonaliśmy się już w lipcu. Jeśli ktoś ma ochotę na wyprawę do Bułgarii i obejrzenie z perspektywy trybun występów Materlii czy Sowińskiego, bilety są już w sprzedaży.

EFM SHOW 2 transmisja

O ile wiele rzeczy wciąż pozostaje niewiadomych, jeśli chodzi o drugą edycję gali, fakt, że wydarzenie transmitowane będzie w systemie PPV, jest pewną informacją. Podobnie jak w przypadku biletów, również tutaj należy czekać na oficjalne uruchomienie systemów sprzedażowych, dzięki którym transmisja będzie dostępna do zakupienia dla kibiców.

EFM SHOW 2 zawodnicy

Poznaliśmy już kilka nazwisk, które zobaczymy podczas gali EFM SHOW 2. Kolejną walkę w karierze ma stoczyć Materla, jeden z najlepszych zawodników w historii tego sportu w naszym kraju. W nowej organizacji zadebiutować ma także Norman Parke, który wcześniej walczył dla KSW, a także stoczył pojedynek na zasadach boksu z Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim.

EFM SHOW 2 walki

EFM SHOW 2 walki poznaliśmy więc już wszystkie. Parke zmierzy się z Maciejem Jewtuszko, a Materla i Sowiński zawalczą o mistrzowskie pasy. W klatce zaprezentują się też między innymi lokalni zawodnicy, mający za zadanie przyciągnięcie bułgarskich kibiców na halę.

EFM SHOW 2 typy

EFM SHOW 2 typy dostępne są u polskich bukmacherów. Kursy na drugą edycję gali wystawiły między innymi zakłady bukmacherskie Betclic (odbierz Kod promocyjny Betclic), gdzie można wytypować zwycięstwa swoich ulubieńców na gali EFM SHOW 2.

EFM SHOW 2 karta walk

Karta walk EFM SHOW 2 jest już w pełni zapełniona. W klatce zobaczymy zarówno znanych polskich zawodników, jak i wojowników z Bułgarii, którzy z pewnością cieszą się sporą popularnością w swoim kraju.

Michał Materla vs Moise Rimbon - walka o pas wagi średniej
Artur Sowiński vs Anton Kuivanen - walka o pas wagi lekkiej
Vladislav Kanchev vs Alexandre Ribeiro
Igor Michaliszyn vs Jivko Stoimenov
Norman Parke vs Maciej Jewtuszko - walka na zasadach boksu
Hojat Khajevand vs Will Fleury
Adam Soldaev vs Emil Nezirov
Ivan Slobodiuk vs Aleksandyr Tsonev

Denis Załęcki vs Jussi Halonen*
Viliyan Viliyanov vs Krzysztof Mariańczyk*
Dawid Wiśniosz vs Arkadiusz Kaszuba*

* walki na zasadach Cage Box


Gdzie odbędzie się EFM SHOW 2?
Gala odbędzie się w stolicy Bułgarii, Sofii.
Kto zawalczy na EFM SHOW 2?
Michał Materla, Norman Parke i inni.