Czas na pierwszą galę EFM Show! Kiedy pierwsza gala EFM Show? Gdzie odbyła się pierwsza gala EFM Show? Kiedy wiadomo było, kto wystąpi na EFM Show? EFM Show transmisja PPV – ile kosztował stream do gali? EFM Show walki – czy były tylko na zasadach MMA? EFM Show karta walk – kto zmierzył się w walce wieczoru? Odpowiadamy na wasze pytania!

Kiedy pierwsza gala EFM Show?

Kiedy pierwsza gala EFM Show, zastanawiali się z pewnością wszyscy, którzy nie mogli się doczekać na pierwszą galę organizowaną przez federację, za którą stoi między innymi Michał Materla, były mistrz KSW. Kiedy pierwsza gala EFM Show? Premierowe wydarzenie spod tego szyldu odbyło się 9 kwietnia. Wydarzenie wystartowało o godzinie 18.00.

Gdzie odbędzie się pierwsza gala EFM Show?

Gdzie odbyła się pierwsza gala EFM Show? Niestety – z perspektywy kibica sportów walki, który chciałby z bliska obejrzeć występy swoich ulubieńców, odpowiedź na to pytanie nie ma większego znaczenia. Wszystko ze względu na panujące obostrzenia w związku z pandemią koronawirusa. Największe hale i obiekty są zamknięte i gale odbywają się bez publiczności. Pół żartem, pół serio na pytanie, gdzie odbyła się pierwsza gala EFM Show, można odpowiedzieć, że na ekranach komputerów i telewizorów – gala była bowiem transmitowana w systemie PPV.

EFM Show transmisja PPV

transmisja efm show

EFM Show transmisja PPV – w związku z tym, ze obiekty są zamknięte i organizatorzy nie mogą czerpać wpływów ze sprzedaży biletów, praktycznie wszystkie tego typu gale transmitowane są w płatnym systemie PPV. Trudno się dziwić – jeśli organizatorzy chcą zaproponować produkt na najwyższym poziomie, muszą mieć na niego pieniądze. Inna droga, niż transmisja PPV i sprzedaż płatnych subskrypcji, wydaje się wręcz niemożliwa.

EFM Show transmisja PPV można było kupić na oficjalnej stronie wydarzenia. Koszt dostępu do streama gali to 24,99 zł.

Kto wystąpi na EFM Show?

Kto wystąpił na EFM Show? To z pewnością najważniejsza kwestia, jeśli chodzi o całą galę. Trzeba przyznać, że organizatorzy przygotowali naprawdę ciekawe nazwiska, jeśli przeanalizuje się to, kto wystąpił na EFM Show. W main evencie doszło do niezwykle ciekawego pojedynku Michał "Wampir" Pasternak vs Maciej Różański. Pasternaka kibice mogą kojarzyć między innymi z występów w walkach na gołe pięści w organizacji Wotore.

Na gali EFM Show wystąpił też między innymi Daniel Skibiński. „Skiba” w ostatnich latach toczył boje dla organizacji Babilon MMA i nie ukrywa, że chciałby pójść śladami Mateusza Gamrota i dołączyć do szeregów największej organizacji MMA na świecie, czyli UFC.

EFM Show walki

efm show kto walczy

EFM Show walki zapowiadało się więc niezwykle ciekawie. Rywalem Skibińskiego był Irlandczyk John Michael Sheil i jeśli można się do czegoś przyczepić, to z pewnością do jego aktywności w ostatnich latach. Ostatni pojedynek – przegrany – stoczył w 2019 roku, a jeszcze poprzedni – w 2012 roku. EFM Show walki to także super fight pomiędzy Akopem Szostakiem a Radosławem Słodkiewiczem. Szostak w MMA próbował swoich sił w FEN i KSW, a Słodkiewicz ma na swoim koncie nieudany debiut, kiedy podczas gali FFF 1 musiał uznać wyższość Krystiana Pudzianowskiego.

EFM Show walki zobaczyliśmy 13 podczas kwietniowej gali. Były to pojedynki zarówno w MMA, jak i K-1.

EFM Show karta walk


Jaki jest termin pierwszej gali EFM Show?
Gala EFM Show odbędzie się 9 kwietnia 2021 roku o godzinie 18.00.
Kto zawalczy na EFM Show?
Podczas EFM Show swoje pojedynki stoczą między innymi Akop Szostak czy Daniel Skibiński.