Akop Szostak – Radosław Słodkiewicz, Michał Pasternak – Maciej Różański czy Daniel Skibiński – John Michael Sheil – to najciekawsze pojedynki gali EFM Show, która odbyła się 9 kwietnia 2021 roku. EFM Show wyniki – jak zakończyły się walki? Kto wygrał walkę Akop – Słodkiewicz? EMF Show wyniki walk – ile pojedynków skończyło się przed czasem? EFM Show zwycięzcy – jak wygląda EFM Show podsumowanie?

EFM Show wyniki

Z racji tego, że pierwsza gala EFM Show odbywała się w systemie PPV, organizatorów wydarzenia interesuje z pewnością nie tylko aspekt czysto sportowy, ale też EFM Show wyniki, jeśli chodzi o sprzedaż subskrypcji. Na karcie walk mogliśmy znaleźć kilka ciekawych nazwisk, które powinny przyciągnąć kibiców przed telewizory czy komputery.

EFM Show wyniki to także ciekawy sprawdzian dla Michała Materli, który jest współwłaścicielem organizacji. Michał Materla po kilkunastu latach postanowił odejść z KSW i zamierza poświęcić się organizacji gal oraz walczeniu właśnie na EFM. EFM Show wyniki interesują też z pewnością legendarnego wojownika największej polskiej organizacji MMA.

Kto wygrał walkę Akop – Słodkiewicz?

Kto wygrał walkę Akop – Słodkiewicz? Starcie dwóch zawodników wywodzących się ze sportów sylwetkowych było najbardziej medialną walką kwietniowej gali EFM Show. Zakłady bukmacherskie Betclic oferta zawierała kursy na ten pojedynek. Faworytem bukmacherów był znacznie bardziej doświadczony w MMA Szostak, na którego triumf Betclic wystawił kurs w wysokości 1.45.

To, kto wygrał walkę Akop – Słodkiewicz, dowiedzielismy się w piątkowy wieczór, ale na papierze sporym faworytem wydawał się zawodnik trenujący na co dzień w stołecznym Warszawskim Centrum Atletyki. Szostak potwierdził swoją przewagę również w trakcie pojedynku, pokonując Słodkiewicza przed czasem w trzeciej rundzie.

Zobacz także: Akop Szostak zarobki, opinie o diecie

EFM Show wyniki walk

EFM Show wyniki walk zapowiadały się niezwykle ciekawie. Podczas gali zobaczyliśmy klasyczne walki w MMA, ale również pojedynki bokserskie w małym ringu i małych rękawicach. Gala powinna była więc przebiegać niezwykle dynamiczne, przez co kolejne EFM Show wyniki walk mogliśmy poznawać niemal jeden po drugim. Organizatorzy premierowej gali z pewnością chcieli również zadbać o aspekty pozasportowe, w związku z czym mogliśmy spodziewać się studia z analizami ekspertów czy różnego rodzaju innych atrakcji, niekoniecznie związanych stricte ze sportami walki.

Maciej Różański pokonał Michała Pasternaka przez jednogłośną decyzję sędziów
Akop Szostak pokonał Radosława Słodkiewicza przez TKO, runda 3
Daniel Skibiński pokonał Johna Michaela Sheila przez TKO, runda 1
Daniel Iliev pokonał Damiana Ostępa przez jednogłośną decyzję sędziów*
Igor Michaliszyn pokonał Georgija Valentinovowa przez poddanie, runda 1
Marek Samociuk pokonał Tomasza Janiszewskiego przez jednogłośną decyzją sędziów
Arkadiusz Kaszuba pokonał Patryka Grzemskiego przez TKO, runda 2
Michał Mazur pokonał Bartosza Szachtę przez TKO, runda 1
Szymon Broncel pokonał Piotra Wołowika przez TKO, runda 3
Tuomas Gronvall pokonał Marcina Maliszewskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
Kaylee Vos pokonała Magdalenę Loskę przez jednogłośną decyzję sędziów
Jose Torres pokonał Giorgiego Esiavię przez TKO, runda 2
Oleksii Polischuk pokonał Islama Mayrasultanova przez TKO, runda 2

* walka w K1

EFM Show zwycięzcy

EFM Show zwycięzcy zostali wyłonieni w piątkowy wieczór. Nie ulega wątpliwości, że EFM Show zwycięzcy otworzą sobie furtkę do występów na kolejnych galach spod szyldu tej organizacji. Nie należy z góry skreślać także przegranych. W sportach walki często bowiem jest tak, że teoretycznie przegrany prezentuje się na tyle dobrze, że skrada serca kibiców i organizatorzy chętnie widzą go na kolejnych wydarzeniach.
EFM Show zwycięzcy szczególnie interesująco może wyglądać w przypadku Daniela Skibińskiego. Zawodnik poznańskiego klubu Ankos MMA od dawna celuje w angaż do największej organizacji MMA na świecie, czyli UFC. Kto wie, czy wygrana na piątkowej gali nie sprawi, że sen o UFC w końcu stanie się rzeczywistością i że popularny „Skiba” zawita do elity, jeśli chodzi o światowe MMA. Na uwagę zasługuje też fakt wygranej Macieja Różańskiego, który poradził sobie z doświadczonym rywalem i pozostał mistrzem EFM w wadze półciężkiej.

EFM Show podsumowanie

Na EFM Show podsumowanie przyszedł czas po gali. Co prawda szefowie EFM Show mają doświadczenie w organizowaniu i uczestniczeniu w galach, jednak nie tworzyli jeszcze wydarzenia na tak szeroką skalę i z takim rozmachem, jak miało to miejsce przy okazji kwietniowej gali. EFM Show podsumowanie będzie więc dobrym przedsmakiem tego, co włodarze EFM z pewnością szykują na kolejne gale i co chcieliby zmienić czy poprawić przed następnymi wydarzeniami. Jeśli chodzi o poziom sportowy, z pewnością nie rozczarował on widzów i kolejne gale EFM Show powinny być jeszcze ciekawsze, niż kwietniowe wydanie gali. Do poprawy, z perspektywy fana, na pewno czas gali. Wydarzenie bardzo mocno rozciągnęło się w czasie przez przerwy między pojedynkami, co mogło zniechęcić wielu widzów do czekania na kolejne walki. Kibice z pewnością liczą na nieco więcej dynamiki, jeśli chodzi o kolejne gale EFM Show.


Kiedy odbyła się gala EFM Show?
Gala EFM Show odbyła się 9 kwietnia 2021 roku.
Jakie były wyniki walk na EFM Show?
Na EFM Show 8 walk zakończyło się przed czasem, a 5 walk zakończyło się jednogłośną decyzją sędziów.