Czas na galę EFM Show 2, czyli drugą edycję gali spod szyldu organizacji, której jednym z założycieli jest Michał Materla. Legenda KSW walczyła na tej gali w najważniejszym pojedynku całego wydarzenia. Jak wyglądają wyniki EFM Show 2?

Wyniki walk

EFM Show 2 wyniki walk poznaliśmy w sobotę. Oprócz Parke'a, którego rywalem był Maciej „Irokez” Jewtuszko, w klatce pokazał się między innymi Michał Materla. Były mistrz KSW wystąpił w walce wieczoru sobotniego wydarzenia, do którego doszło w Bułgarii.

Michał Materla pokonał Moise Rimbona przez jednogłośną decyzję sędziów
Artur Sowiński pokonał Antona Kuivanena przez większościową decyzję sędziów
Vladislav Kanchev pokonał Alexandre Ribeiro przez TKO, runda 1
Georgi Valentinov pokonał Andersona Queiroza przez jednogłośną decyzję sędziów
Norman Parke pokonał Macieja Jewtuszko przez większościową decyzję sędziów – walka na zasadach boksu
Will Fleury pokonał Hojata Khajevanda przez jednogłośną decyzję sędziów
Adam Soldaev pokonał Emila Nezirova przez KO, runda 1
Ivan Slobodiuk pokonał Aleksandyra Tsoneva przez większościową decyzję

Denis Załęcki pokonał Jussiego Halonena* przez KO, runda 1
Krzysztof Mariańczyk pokonał Viliyana Viliyanova* przez TKO, runda 1
Arkadiusz Kaszuba pokonał Dawida Wiśniosza* przez jednogłośną decyzję sędziów

Zobacz kartę walk Gali 

* walki na zasadach Cage Box

EFM Show 2 Kto wygrał ?

O tym, kto wygrał walki na EFM Show 2, przekonamy się w sobotni wieczór. Właśnie na dzień 11 września zaplanowana jest bowiem gala, która zorganizowana zostanie w bułgarskiej Sofii. Wówczas dowiemy się zarówno tego, kto wygrał EFM Show 2 walki oraz tego, jak przebiegnie cała gala pod względem realizacyjnym czy organizacyjnym.

EFM Show 2 wyniki

Z racji tego, że gala odbędzie się w systemie PPV, organizatorów gali z pewnością w dużej mierze będą interesowały EFM Show 2 wyniki, jeśli chodzi właśnie o sprzedaż dostępów na galę. Nie ulega bowiem wątpliwości, że spora część wpływów przy tego typu wydarzeniach pochodzi z zakupów PPV, w związku z czym jest to ważny aspekt, jeśli chodzi o finansowe spięcie się gali.

Zwycięzcy

EFM Show 2 zwycięzcy, czyli kto wygrał swoje pojedynki? O tym przekonamy się w sobotni wieczór. Wówczas dowiemy się między innymi, czy kolejny triumf w boksie odniesie ulubieniec polskiej publiczności, czyli Norman Parke.